Jump to content
  • 0

pomoc Helma na hlavu Animace


_viTo_

Dotaz

Zdravím,
Nevíte někdo na jednoduchý system, pokud hráč nasedne na motorku, kolo, motokáru čtyřkolku... tak pokud hráč bude 2 sekundy stát na motorce či kole... zobrazí se animace jak si postava nasazuje na hlavu helmu a poté co animace skončí tak objekt helmy se vytvoří na postavě.

A pokud hráč sleze z motorky tak opět animace jak si postava sundavá helmu pokud 2 sekundy bude stát na místě.
Děkuji moc za pomoc 

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • -1
  • Globální moderátor

Prosím, dávej to do správné sekce.

 

Předpokládám, že se jedná o SAMP, správně? Co já vím, tak v gta sa taková animace nebyla. Pokud byla, nadeš si ji zde https://sampwiki.blast.hk/wiki/Animations Tohle je seznam všech animací, co můžeš použít. Jiná varianta neexistuje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ve správné sekci to je. Jelikož potřebuji pomoc tak jsem využil sekci " Pomoc " ;)

Určitě tato animace funguje, jelikož jsem ji viděl na pár serverů.
BTW: původní otázka byla, zda je někdo kdo by uměl takový System a pomohl mi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Opravdu to nebyla správná sekce, nehádej se semnou.

Máš problém s programováním, konkrétně SA-MP, s kódem. Na to tady je sekce Programování, v ní se nachází sekce Poradna a následně Herní (SA:MP, CS apod.). Sekce Poradna má dokonce popis "Podkategorie, jež sdružuje žádosti o pomoc."

Ty jsi to dal do Všechno možné > Pomoc. Tam je dokonce taky popis kategorie: "Sem pište pouze v případě, že potřebujete pomoc s něčím, co nelze zařadit do jiného fóra pro pomoc."
Řekni mi, co na tom nechápeš. 

K tématu, jak jsem psal. Existují jen tyto vanilla animace. K ostatním je třeba nějaký mód. Co vím, tak od novějších verzí samp podporuje módování, nevím jak, ale umí to. Pokud animace není v listu co jsem psal, tak jedině mód, pokud si ovšem nechceš trackovat vlastní animaci. Asi by to taky nějak šlo, ale práce na celý den a ani nevím, zda by to se samp možnostma šlo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...