Jump to content
  • 0
RayCode

pomoc Minecraft Residence - Problém

Dotaz

Zdravím, mám problém s pluginom Residence. Plugin som si kúpil za 10€ (9,99€), síce funguje ale je tu jedna vec, ktorú by som rád vyriešil. Keď označím dva body a napíšem príkaz /res create Test, tak mi to napíše do chatu "An internal error occurred while attempting to perform this command". Sranda je v tom, že rezidenciu mi to v skutočnosti vytvorí, aj s ňou môžem normálne pracovať (odstrániť ju, predať atď...) lenže keď ju vytvorím, tak mi to nepíše tú správu že som vošiel / odišiel z takej a takej rezidencie. Nevedel by niekto poradiť prosím? Skúšal som aj zmeniť verziu pluginu, no nič nepomáha. Aj som nastavil permisie. Plugin má verziu 4.8.8.2, a ja používam verziu servera 1.9. Niečo som našiel ohľadne rezidencie v logu Servera, ale neviem čo by to tak mohlo znamenať...

V logu som našiel toto:

[Server thread/ERROR]: Error occurred while enabling Residence v4.8.8.2 (Is it up to date?)
java.lang.NoClassDefFoundError: org/bukkit/event/entity/LingeringPotionSplashEvent
	at com.bekvon.bukkit.residence.Residence.onEnable(Residence.java:778) ~[?:?]
	at org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin.setEnabled(JavaPlugin.java:291) ~[spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.enablePlugin(JavaPluginLoader.java:340) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.enablePlugin(SimplePluginManager.java:405) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at org.bukkit.craftbukkit.v1_9_R1.CraftServer.loadPlugin(CraftServer.java:361) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at org.bukkit.craftbukkit.v1_9_R1.CraftServer.enablePlugins(CraftServer.java:321) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.MinecraftServer.t(MinecraftServer.java:411) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.MinecraftServer.l(MinecraftServer.java:376) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.MinecraftServer.a(MinecraftServer.java:331) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.DedicatedServer.init(DedicatedServer.java:269) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:527) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at java.lang.Thread.run(Thread.java:748) [?:1.8.0_201]
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: org.bukkit.event.entity.LingeringPotionSplashEvent
	at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:91) ~[spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:86) ~[spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:424) ~[?:1.8.0_201]
	at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:357) ~[?:1.8.0_201]
	... 12 more

A potom ešte toto:

[Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerQuitEvent to Residence v4.8.8.2
org.bukkit.event.EventException
	at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:310) ~[spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:62) ~[spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.fireEvent(SimplePluginManager.java:502) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:487) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.PlayerList.disconnect(PlayerList.java:384) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.PlayerConnection.a(PlayerConnection.java:1024) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.NetworkManager.handleDisconnection(NetworkManager.java:317) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.ServerConnection.c(ServerConnection.java:175) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.MinecraftServer.D(MinecraftServer.java:820) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.DedicatedServer.D(DedicatedServer.java:400) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.MinecraftServer.C(MinecraftServer.java:660) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at net.minecraft.server.v1_9_R1.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:559) [spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	at java.lang.Thread.run(Thread.java:748) [?:1.8.0_201]
Caused by: java.lang.NullPointerException
	at com.bekvon.bukkit.residence.listeners.ResidencePlayerListener.onPlayerQuit(ResidencePlayerListener.java:864) ~[?:?]
	at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method) ~[?:1.8.0_201]
	at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(NativeMethodAccessorImpl.java:62) ~[?:1.8.0_201]
	at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(DelegatingMethodAccessorImpl.java:43) ~[?:1.8.0_201]
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:498) ~[?:1.8.0_201]
	at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:306) ~[spigot.jar:git-Spigot-bc01c3a-55b0def]
	... 12 more

Sdílet tento příspěvek

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

No v tom prvom errore je vidieť:

java.lang.NoClassDefFoundError: org/bukkit/event/entity/LingeringPotionSplashEvent

t.j. že tie potiony hádzacie sú od neviem akej verzie (1.10 asi), tak nemôže to najsť tú triedu ten plugin..

A inak tbh. ten plúgin ide stiahnuť aj for free, je tam link na to
http://zrips.net/Residence/

Ale k helpu:
1.)Skús premazať všetký configy z Rezidencie,
2.)A ak ani to nepomôže skús spustiť iba ten jeden plugin, aby sme zistli, či to je iba tým pluginom alebo to spôsobuje nejaký iný ktorý nieje kompatibilný s ním..

Sdílet tento příspěvek

• 0

Keď už si si ten plugin kúpil, tak by bolo podľa mňa lepšie napísať na podporu buď vývojarovi do správy, alebo dať na Github issues. A ideálna verzia, tak to ti fakt neviem povedať..

A nepoužívaš náhodou niečo iné ako SpigotMC
napr. PaperMC, alebo niečo podobné, pretože to môže byť aj tým..

Edited by XpresS

Sdílet tento příspěvek

• 0
před 3 minutami, XpresS said:

Nepoužívaš náhodou niečo iné ako SpigotMC
napr. PaperMC, alebo niečo podobné, pretože to môže byť aj tým..

Určite nie, veď viem predsa, na čom mi beží Server a na čom mi bežia pluginy :D. Ale ďakujem za radu.

Sdílet tento příspěvek

• 0

Tak som vyskúšal iný plugin na resku, tentokrát zo stránky craftbukkit, a ten už nefunguje vôbec. Stiahol som si verziu tuším 4.6.6.6. Keď prídem do hry, a zoberiem si drevenú motyku (ako je nastavené v config-u), a chcem označiť dva body, tak sa neoznačia. Motyka sa chová ako normálna motyka. Skúšal som aj zmeniť itemy, ale vždy to isté... Inak plugin normálne funguje.

Sdílet tento příspěvek