Jump to content

pomoc VPS/Cloud


Kudris

Recommended Posts

Hezký zimní den Všem.
Jdu za Vámi s otázkou ohledně VPS/Cloudu, jelikož máme již několik desítek affilate webů atd, a na každý platíme zvlášť webhosting který ani nevyužijeme, tak uvažuji nad myšlenkou nějakého chytrého VPS / Cloudové služby, kam bych si mohl nahodit třeba cPanel a všechny ty weby tlačit na tom jednom serveru, ideálně by se mi líbila možnost něco jako GCP.

Jasný, každého napadne hned proč tedy nevyužít GCP, ale mě přijde že tam mají tolik funkcí až se jejich systém stává nepřehledný, proto bych rád nějakou jinou služb.

Jde mi hlavně o ponížení ceny za HW který ani nevyužiju, proto se mi líbí politika GCP "Zaplať jen to co využiješ". 

Děkuji každému kdo mi nějak poradí nebo aspoň nasměruje správným směrem a přeji Vám hezký den ♥

Link to comment
Share on other sites

Takze chces cloud, ktory nema tolko funkcii? Nie je lepsie sa pohrat s GCP nez hladat nieco obmedzenejsie?

Inak tu je este AWS a Azure, ale su na tom asi podobne jak GCP.

 

Este si mozes registrovat VPS u wedosu, platit jednotnu cenu a mat tam vsetky weby, ale je to celkom oser konfigurovat a zabezpecovat, pokial ti tam bude bezat hned niekolko produkcnych webov.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...