Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • 0
Tryharzzz

pomoc CW/TG server

Dotaz

Ahoj Ja Som Tryhardzzz.exe

Skúšam robit Cx / Tg server ale sa mi nedarí urobit to že ked hráč príde na server aby mal pred sebou tabuľkami s Teams a tam si vyberie teamy a portne ho to na LSF- (letisko v SF).

Urobila som / skin, ai ked hráč príde na server že si mozem výbery skiny, ale toto mi robí problém chcem aby tam bolo / green / blue / specator Všetky pulóver alebo vesta teamy už mam aj hotové myslím ked hrac napise / green / blue / specator tak ho to portne tam kam chce ist ale vždy sa Spawn na blank script pri tych eskalátoroch.

A prosím vás Ako sa da urobit to ked hráč da / class tak ho to zabije + ho to portne Ako ked príde na server a vyberie si skiny.

A a stále neviem ako sa robia admin prava lebo ja som už Kukal ai sa-mp.com a tam ukazuvali že 

"#include <Dini>" a ma to pisala že error + Ďalšie ine subor kino na stranku s tým https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=253481

Prosím vás pomôžte mi Dakujem

Tryhardzzz.exe

Sdílet tento příspěvek

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 1

Toto mi smrdí propagandou programovacích schopností používateľa Janik22. Alebo som jediný komu to príde ako keby to písal jeden a ten istý človek? 😁👌

Podobné gramatické chyby v slovách. Podobne zlý slovosled a celkovo úprava viet. Hmm. Něco je tady špatně. 

Edited by Matthew_Bennet

Sdílet tento příspěvek