Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

Dobrý večer,

potrebujem nutne Vašu pomoc. Pred chvíľou som si čistil graficku kartu.. PC fungoval v poriadku.. Grafickú kartu som odpojil, PC fungoval.. graficku kartu som pripojil a PC už nefunguje. Stláčam power button a nič sa nedeje. Raz za čas sa pretočí cpu fan.. Inak je PC death.. nereaguje na nič.

Sdílet tento příspěvek

😄 čistil si GPU 😄 doufej že ti neodpálila něco na desce 😄 vůbec se ti nespouští? nebo co se děje ... nějaká známka funkčnosti zdroje? ačkoliv čistil jsi GPU, zapojil jí a nejde zapnout to není hezké 😄 zkoušel jsi to bez GPU?

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

Skúšal som všetko.. Len popri tom, ako som šruboval šrubku na GPU z boku, tak sa mi troška šrubovak pošmykol a narazil na MB, môže to byť aj tým?
V skratke: Ak spojím v 24-pin zelený a čierny pin tak zdroj nabehne a svieti kontrolka na MB.. Pokiaľ 24 pin zapojím do MB a stláčam power button, tak sa nič nedeje.

Sdílet tento příspěvek

před 2 hodinami, XpresS said:

Máš bzučiak? (speaker) cez to sa dá dosť vydedukovat. Skúšal si vypojit napájacie tlačítko a zapnúť to pr. Srobuvakom? Keď,, zapneš "neprebliknu LEDky na klávesnici? 

Speaker mám.. nepípne nič. Ono ten PC sa tvári ako mrtvý.. Iba sa pretočí CPU fan a koniec.. nič..  Nikde ani neblikne, ani klávesnica, ani monitor. 

Sdílet tento příspěvek

Skus pozrieť ako spraviť na tvojom type desky reštart BIOSu (CMOS). Ešte občas aj to pomáha. Alebo keď tak pozri či niesu vypuknute kondenzátory. 

Alebo posledná možnosť, že sa ti doj--al zdroj, a tak ne vyšle impulz do dosky, že je všetko okay ale iba nakopne cpu fan. 

Edited by XpresS

Sdílet tento příspěvek

U BIOS-u som skúšal vybrať baterku a premiestniť ten kolík.. Vypuknuté kondenzátory nie su. Myslíš, že to môže byť aj zdrojom? Keď som ho skúsil ručne napojiť v 24-pin a normálne nabehol? Ventilator sa v ňom točil, ledka na MB svietila.

Sdílet tento příspěvek