Jump to content
  • 0

pomoc Chyba


Twixo

Dotaz

Popis problému:

Mám problém pri kompilácií. Myslím si, že to je bez chyby, proste iba zistujeme či je hráč RCON admin alebo admin alebo tester a nič tam proste nechýba a neviem, prečo mi to dáva error(y) a už som strácal nervy s tým, tak skúsim Vás či nepoznáte nejaké riešenie môjho problému.

 

Chyby/varování kompilátoru a při běhu:

C:\Users\David\Desktop\samp server\gamemodes\mod.pwn(544) : warning 211: possibly unintended assignment

C:\Users\David\Desktop\samp server\gamemodes\mod.pwn(544) : error 022: must be lvalue (non-constant)

C:\Users\David\Desktop\samp server\gamemodes\mod.pwn(544) : warning 215: expression has no effect

C:\Users\David\Desktop\samp server\gamemodes\mod.pwn(544) : error 001: expected token: ";", but found ")"

C:\Users\David\Desktop\samp server\gamemodes\mod.pwn(544) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Users\David\Desktop\samp server\gamemodes\mod.pwn(544) : fatal error 107: too many error messages on one line

 

Kód:

 

//chybný riadok

if(IsPlayerAdmin(i) || Admin[i] > 0 || Tester[i] = 1)

//celý stock

stock AdminsOnline()
{
    new p;
    for(new i;i 0 || Tester[i] = 1)
                {
                p++;
                }
            }
        }
    return p;
}

 

 

 

Dodatečné poznámky:

--

Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Aha, ja som myslel, že pri podmienke if, sa dáva iba jedno rovnása. A asi sa mi zdá, že zle som dal ten kód alebo sa mi to nejak buglo. Dobre, ďakujem za radu a ako vždy za novú vedosť :d :D

 

Dobre. LOCK

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...