Jump to content
  • 0

pomoc [HELP] Animace


Meric

Dotaz

Ahojte. Hledal jsem dost i na googlu, ale nikdy mi to nenašelo to, co jsem potřeboval. Potřeboval bych zjistit, jaký stock bych měl použít pro to, aby jsem se mohl běhe, přehrávání animace pohybovat. Jako když si chcete kleknout ještě při animaci "spraycan_fire". A taky mě dost štve jeden bug. Na dost serverech jsem viděl, že všechny animace šly, jak mají, jenže mně se stává, že při přehrávání animací mě to po přehrání animace, když se opakuje "posouvá" třeba dopdu, nebo do strany a podobně. Je nějakej fígl, díky kterému tomu zamezím a tím ty animace "opravím"? Už jsem prozkoušel všechny možný úpravy v argumentacích animací v ApplyAnimation i ve stocku LoopingAnim., který teda nesloží jinak, než že když vám skončí animace, tak v ní zůstanete. Pomůžete mi, prosím? 

Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To vím taky, ale já nechci freeznutí hráče, ani odfreeznutí. Navíc v ApplyAnimation je argument "freeze", to vůbec nepotřebuju. Já potřebuju stock na to, aby jsi mohl třeba během loopovací animace se volně pohybovat a taky něco na opravu animací, který tě při "loopování" nebo-li opakování posouvá dopředu nebo do strany. Aby jsi zůstal při přehráván na místě.

Edited by Meric
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...