Jump to content
  • 0

pomoc Pickups Súradnice


kalixt

Dotaz

Zdravím,

 

prosím vás chcel by som sa opýtať či nemáte niekto súradnice všetkých tých vchodov a východov v sampe, uplne všetky ktoré tam sú, obchody, domy, casina, ammu, mrakodrap, priehrada, proste všetky...

 

Nemám čas si všetky postupne ukladat atd lebo je toho strašne vela tak by som bol rád ak by sa našiel niekto kto ich má uplne všetky poprípade nejaká stránka kde sú všetky tie vchody a východy...

 

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nevím o co přesně ti jde. Jestli chceš znát všechny souřadnice toho všeho a používat je ve hře kvůli pickupům na port, nikdo ti je tu vypisovat určitě nebude. Zkus do googlu zadat vyhledávání pod heslem například "samp interiors" třeba. Mělo by ti to vyhledat stránky, kde jsou seznamy podle různých kategorií.

 

Pokud ti jde o jejich smazání a následnou vlastní, ruční správu, kde chceš tyto pickupy do interiérů mít, mělo by stačit do OnGameModeInit vepsat tuto funkci:

 

DisableInteriorEnterExits();

Edited by Meric
Link to comment
Share on other sites

  • 0

no zmazat si ich viem sám, no potom by som si ich chcel ručne spravit ale len niektoré preto potrebujem všetky súradnice, sem tam som hladal ale neboli tam všetky samp interiors máš iba súradnice samp interierov a nemáš tam aj vonkajší vchod do dotyčného kasina či baraku, a ani ten východ iba súradnica toho interiera, proste ak by mal niekto tie súradnice v pawne, či v textovom súbore stačili by mi iba tie súradnice alebo by ste vedeli o nejakej fakt dobrej stránke kde to je tak by som bol vdačný, ja som momentalne dost vytažený takže nemám tolko času sa s tým zaoberat a nie to ešte si tie súradnice ukladat sám :d každopadne ešte skúsim aj sám niečo pozrieť

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ty souřadnice si musíš udělat sám když budeš ve hře stoupneš si tam kde chceš mít vchod a dáš jen /save text

Link to comment
Share on other sites

  • 0

však a na to práve není čas, tých súradníc je tam strašne vela uložit si súradnicu vonka pred  vchodom baraku/obchodu atd a potom zase dnuka pred východom a si zober kolko tých obchodov, domov, kasin a všetkeho možného tam je :d


na internete som nenašiel žiadne súradnice ktoré by sa mi hodili, jedine súradnice interierov ale ja potrebujem tých všetkých vchodov a východov čo sú na tom žltom pickupe ktoré sa mažú pomocou DisableInteriorEnterExits();

 

ja na to ručné ukladanie fakt nemám čas :d ak by bol niekto ochotný budem fakt vdačný :d diky

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...