Jump to content
  • 0

pomoc [NE]Spolupráce FilterScriptů


radulda007

Dotaz

Zdravím Vás!

 

Pro začátek přeji veselé Vánoce a šťastný Nový rok. Hodně alkoholu no a však to znáte.

 

Teď! K mému problému.

 

    - Byl jednou jeden server, (vlastně ještě pořádně není, ale to je jedno  :kappa: ) a ten server měl sice svůj GameMod, ale měl také cizí FilterScripty. Viz. HouseSystem by QWER EvoVehicleSystem by Někdo ze sa-mp.com -- Díky. :rolleyes: 

 

No. Problém je ale v tom, že tyto dva FS spolu nechtějí spolupracovat. Buď funguje jeden nebo druhý FS. Nějak jsem nevěděl pod čím tuto "asi chybu?" hledat a tak jsem založil tento topic a snad se společně k něčemu dopracujeme.

 

Díky moc!  :wub:

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, no. Když mám na prvním místě EvoVehicle tak mi při vstoupi do HousePickupu vyskočí první dialog, ale po kliknutí se nic nestane a poté už nenaběhne ani ten dialog. Naopak Evo funguje jak má. A když jsem to prohodil, stalo se to samé, jen naopak..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj, no. Když mám na prvním místě EvoVehicle tak mi při vstoupi do HousePickupu vyskočí první dialog, ale po kliknutí se nic nestane a poté už nenaběhne ani ten dialog. Naopak Evo funguje jak má. A když jsem to prohodil, stalo se to samé, jen naopak..

Tím pádem se shodují dialog id.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Když jsem dáš zdorojový kódy obou fs nebo aspoň odkaz na ně tak ti to upravím. Pokud to chceš zkusit sám, není to nic složitého, stačí u definic dialogů (ve spod ti dám příklad, jak by mohli vypadat) změnit jejich id. Id se nesmí shodovat s id dialogů v tvém módu a s tím druhým fs.

Jak mohou vypadat definice dialogů:

#define DIALOG_LOGIN 1234
#define DIALOG_REGISTER 1235
#define DIALOG_HOUSE_SELL 1236
....

Stačí ti pouze změnit ty čísla (id).  ;) Maximální id je 32767, tak ne že to přeženeš! :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ve všech skriptech máš špatně napsaný callback OnDialogResponse, má vypadat nějak takto:

public OnDialogReponse(...)
{
    if(dialogid == DIALOG_LOGIN)
    {
        //nějaký kód tady
        return 1; //našlo to dialog, vrací úspěch (1)
    }
    else if(dialogid == DIALOG_REGISTER)
    {
        //nějaký kód tady
        return 1; //našlo to dialog, vrací úspěch (1)
    }
...
    return 0; //pokud to žádný dialog nenajde, vrátí neúspěch a snaží se hledat jinde (FS)
}

Takhle si oba fs uprav, na konci každýho dialogu vrať 1 a na konci callbacku vrať 0, jak to máš výše. Samozřejmě že to samé musíš mít va gamemodu... ;)

 

PS: Nevěděl jsem jak na tom s pawn jsi, proto jsem ti to takhle rozepsal, si totiž nový uživatel, takže nemám z čeho poznat tvojí úroveň pawn. ;):d

Edited by GaRGoyLeS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...