Jump to content
  • 0

pomoc Web nezapisuje data do MySql databáze


Riko

Dotaz

Zdravím komunitu Pawna.

 

Toto téma je určeno spíše pro ty, co se vyznají ve Wampserveru (Wampserver zde)

 

Mám problém ohledně zapisování dat z webu do MySql databáze.

 

Nainstaloval jsem 32 bit MySql server na místo MySql 64 bit, protože ten zahlcoval a lagoval server. S tím jsem taky samozřejmě instaloval nejnovější wampserver 3 32 bit, předešlí byl 2.5 64 bit.

 

Aktuální verze MySql je 5.7.14 32 bit. Předešlá byla 5.6.17 64 bit.

Aktuální PHP je 5.6.25. Předešlé bylo 5.5.12

Aktuální Apache je 2.4.23 32 bit. Předešlé bylo 2.4.9 64 bit

 

Abych vám popsal situaci:

 

Server se neuvěřitelně lagoval a MySql využití CPU stoupalo až na 70 %. Takže jsem hledal všelijaké možnosti a nakonec jsem nainstaloval nejnovější Wampserver 3.0, ale 32 bit. Aktuálně je MySql v normálu a lagy pominuly. Jenže nám přestal zapisovat web do MySql databáze (připojené vše je, zas takovej vůj nejsem :d)např. fórum, novinky oznámení registrace apod. Prostě web nezapisuje do MySql. Uživatelský účet v MySql má veškerá práva a je použit na vše, tudíž jak k serveru, k TS3, Webu a Mail serveru.

 

Na předešlé verzi MySql (nebo Wampu, kdo ví) šlo vše, jak mělo akorát s neuvěřitelnýma lagama, takže se nedalo hrát. Problém jsem vyřešil instalací novější verzi ve 32 bitovém provedení a dalších 50 problému se naskytne.

 

Že by byl špatně psaný kód si nemyslím, pokud to už jednou fungovalo. Podle mě to zase blokuje nějaká debilní funkce navíc ve Wampserveru.

 

Googlil jsem asi 2 hodiny ale nakonec jsem to vzdal a napsal sem. Snad se vám někomu podaří mi pomoci.

 

EDIT / SOLVED

Problém byl vyřešen úpravou kódu pro novější verzi MySql. Pořád dělají něco nového a nikde o tom ani slovo, šupáci ...

Edited by Riko
Link to comment
Share on other sites

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...