Jump to content

gamemode DayZ Sampalone


Recommended Posts

DayZ Sampalone




 

Ahojte, chtěl bych vám představit mód na kterém pracuji, jak už je z názvu jasné tak se jedná o surival mod.
 
Oč jde a co už v módu je..

  • Login/Register
  • Admin Systém
  • Zásobovací drop
  • Tachometr

Na čem se právě pracuje a na čem bude..

  • Spawn Systém (Ještě nevím zda prostě nějak na zemi či ve vzduchu)
  • Ukazatel hladu, žízně a zdraví (Zkráceně Hunger Bar)
  • Group Systém
  • Inventář/Loot Systém
  • Dropy vozidel
  • Dropy helin (Loot)
  • Base Systém

Chceš toho vědět více?

No jako další uvažuji zda nějak přejmenovat zbraně do inventáře, nadále budu dělat seznam potravin který se bude spawnovat v lootu obecném. Další otázka když je to DayZ budou tam chodit nějaký Zombie/Mrtváci či něco takového? Co takle do budoucna přemýšlím tak asi zatím ne, ještě jsem nepřemejšlel jak to udělat protože jedině co mě napadlo bylo NPC. Což zase aby byli zombie po celé mapě by bylo asi hodně náročné na hostující Server.

 

Teď si rozeberem jednotlivé Systémy

Log/Reg je jasný každému... Proto zde bude jen ty méně jasné ostatní nepíšu... :)

 

Zásobovací drop:

Tož bude fungovat pomocí letadla(object) který si zavoláte vysílačkou kterou už primárně máte u sebe, zvolíte si jaký balík za určité peníze potřebujete. (Nějak to musí fungovat aby to nebyl nekonečnej loot, proto přes peníze)

Balíky jsou tyhle:

1.Zbraně

2.Náboje

3.Lékarnička

A do budoucna přidám asi i potraviny.

 

Loot Systém:

O tom přemýšlím zda udělat u skoro každého domu nebo jen pár oblastí, třeba vojeská oblast atd.. kde budou looty. Bylo by to hodně pozic hodně práce ale zase by to nějak vypadalo ale později by to bylo hotové...

Takže to se ještě uvidí. :)

 

Dropy vozidel:

Drop vozidel je že na určitém místě bude se bude spawnovat určité vozidlo, po nějakém čase že.. Nebo pokud HP určitého vozidla klesne na nulu (prostě bouchne) tak se respawne na to svoje místo. Stejně tak i helikoptéry a letadla čím lepší povoz tím hůř se bude hledat, aby to nebylo tak jednoduché.

 

Dropy Helin (Loot):

Spočívá v tom že armáda které trochu ještě zůstalo ukryté si převáží z bodu A do bodu B zásoby, jenže hráč který má přístup k vojenské vysílačce už od počátku tak slyší kdy heli/letadlo vzlítá a tak když pilot hlásí "Mayday Mayday Mayday, motor vysadil!" tak ví že má jít hledat drop s věcmi na přežití, ovšem u tohoto místa může očekávat střet s někým jiným.

 

Tak to je prozatím vše.

Ještě se rozhodnu spoustu věcí přidat a upravit, proto pokud máš zájem sleduj -> http://sampdayz.8u.cz/ <-

Oficiální název serveru/modu zatím nemám ale asi zůstanu u mého prvního výplodu co mě napadlo a to je DayZ Sampalone :):d

Link to comment
Share on other sites

Ako nechcem ti kaziť niečo čo už  máš hotové ale poviem ti jedno nebude návštevnonsť :) pretože  už  tu jede taký mód ból: Zombie Survival , poznaš ?  dosť prepracovaný :) ale málo ludí  hrálo .. tak isto  to dopadne aj s týmto módom..


k veci

 

Base Systém

Ma zaujíma čo si podtým predstavuješ, ako spraviť si svoju vlastnú skríšu a prežívať tam  v skupinkach ?
Link to comment
Share on other sites

 

Ako nechcem ti kaziť niečo čo už  máš hotové ale poviem ti jedno nebude návštevnonsť :) pretože  už  tu jede taký mód ból: Zombie Survival , poznaš ?  dosť prepracovaný :) ale málo ludí  hrálo .. tak isto  to dopadne aj s týmto módom..

 

 

k veci

 

Ma zaujíma čo si podtým predstavuješ, ako spraviť si svoju vlastnú skríšu a prežívať tam  v skupinkach ?

 

 

Aha tak díky toho jsem si vůbec nevšiml, já jen si v podstatě plním sen udělat si buď surival mod nebo něco na styl ETSek... :d:)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...