Jump to content

info Nová struktura fóra + možnost pro vás


vEnd

Recommended Posts

  • Hlavní moderátor

Zdravím, někde jsem to už zmínil, ale fórum prošlo posledními pár dny aktualizací. Došlo k přejmenování, upravení, smazání nebo sloučení některých sekcí. Do mnoha sekcí přibyly nové prefixy pro témata; každá sekce teď navíc vyžaduje použití prefixu (kde není prefix nabízen, bude nastaven automaticky).

 

Co je ale důležité, máte-li jakékoliv návrhy k novým nebo stávajícím sekcím, teď je ta šance je říct. Nemůžu totiž říct, kdy (resp. zda vůbec ještě někdy) proběhne podobná inovace struktury fóra. Veškeré nápady směřujte do tohoto tématu.

 

Několik změn:

- odebrány neaktivní sekce (méně jak 10 příspěvků, více jak rok do nich nikdo nepřispěl), např. GTA 3;

- nové prefixy Ukázka, Info, Pravidla, Hardware, Software a další;

- nové či změněné sekce Oznámení a informace, OOP, Archiv, podsekce pro Pawn-Návody a další.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravím. 
Rád by som využil možnosť nápadu. Čo keby mali plugin návody tiež svoju podsekciu ako YSI. Myslím si že pluginy by mali mať na takú podsekciu väčšie právo páč samotní plugin pridáva do hry rôzne vylepšenia ktoré v SA:MP nie sú. Tak tiež pluginy sú v C++ a nie v PAWN... . 

Hádam sa nad tím aspoň zamyslíte, v každom prípade ďakujem za prehodnotenie. 
 

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

S tím by nebyl problém, ale záleží to na tom, jak by se ta sekce používala. Sekce pro YSI byla založena na popud SkiBiga (pokud si dobře pamatuji), je tam sice pár návodů (šest?), ale teď je to prakticky mrtvá sekce, do které nikdo nepřispívá a která se dost možná bude časem taky rušit, jestli se něco nezmění.

 

Co chci říct, myslíš, že by ta sekce měla smysl? Nevím, kolik návodů by se dalo převést ze sekce neověřených návodů zrovna tam, či kdo všechno by tam přispíval, ale nerad bych, aby tu byla další sekce s méně jak 10 tématy. Mohl bych ji udělat na zkoušku a pak třeba za měsíc za dva by se rozhodlo, zda zůstane.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...