Jump to content
  • 0

pomoc prihlasovani


ChaM@3Leon

Dotaz

Zdravim mam problem s prihlasovanim protože pokud se chci prihlasit a zadam rovnake heslo jako pri registraci

napiše že jsem zadal špatne heslo. už sem skoušel par veci ale nic nezabralo

 

pokud mi nekdo pomuže pošlu sem co bude potreba

Edited by ChaM@3Leon
Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
	if (!strcmp(inputtext, hráčovo_heslo, false)) {

/* Message -> Zadal jsi správné heslo */
return 1;
}else {

/* Message -> Zadal jsi špatné heslo */
return 1;
}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

case DIALOG_LOGIN:
{
if ( !response ) return Kick ( playerid );
if( response )
{
if(udb_hash(inputtext) == PlayerInfo[playerid][pPass])
{
INI_ParseFile(UserPath(playerid), "LoadUser_%s", .bExtra = true, .extra = playerid);
GivePlayerMoney(playerid, PlayerInfo[playerid][pCash]);
new ss[1200];
strcat(ss,"By:SpoluMajitel TedakCZ");
strcat(ss,""r"{ccff00}=====================================[{ff0000}Pravidla{ccff00}]=====================================\n");
strcat(ss,""r" \t{ff0000}1.{ffffff}Neurážej adminy{ff0000}!\n");
strcat(ss,""r" \t{ff0000}2.{ffffff}nespamuj{ff0000}!\n");
strcat(ss,""r" \t{ff0000}3.{ffffff}chyby pište neprodleně na e-mail (/kontakt){ff0000}!\n");
strcat(ss,""r" \t{ff0000}4.{ffffff}necheatuj! pezprodleně permanet IP BAN{ff0000}!\n");
strcat(ss,""r" \t{ff0000}5.{ffffff}obhajování pište na e-mail (př.ja sem speed hack neměl){ff0000}!\n");
strcat(ss,""r" \t{ff0000}6.{ffffff}je zakázáno schazovat server (úmyslně,neúmyslně){ff0000}!\n");
strcat(ss,""r" \t{ff0000}7.{ffffff}PŘÍSNÝ ZÁKAZ REKLAMI{ff0000}!!!\n");
strcat(ss,""r" \t{ff0000}8.{ffffff}Hráč je povinen se držet zásad slušného chování, dobrých mravů a respektuje veškerá ustanovení administratorů\n.");
strcat(ss,""r" \n\t{ff0000}!!{ffffff}TATO PRAVIDLA PLATÍ I PRO ADMINISTRÁTORY{ff0000}!!\n");
strcat(ss,""r"{ccff00}=====================================[{ff0000}Informace{ccff00}]=====================================\n");
strcat(ss,""r"\t \t \t{ff0000}!!!{ffffff} Neznalost pravidel neomlouvá {ff0000}!!!\n");
strcat(ss,""r" {99ff00}Úspěšně jste přihlásil\n");
strcat(ss,""r" {99ff00}Vítejte zpět");
ShowPlayerDialogEx(playerid, DIALOG_SUCCESS_2, DIALOG_STYLE_PASS,""COL_WHITE"Success!",ss,"Ok","");
}

else
{
new s[1200];
strcat(s,"By: SpoluMajitel TedakCZ");
strcat(s,""r"{ccff00}=====================================[{ff0000}Pravidla{ccff00}]=====================================\n");
strcat(s,""r" \t{ff0000}1.{ffffff}Neurážej adminy{ff0000}!\n");
strcat(s,""r" \t{ff0000}2.{ffffff}nespamuj{ff0000}!\n");
strcat(s,""r" \t{ff0000}3.{ffffff}chyby pište neprodleně na e-mail (/kontakt){ff0000}!\n");
strcat(s,""r" \t{ff0000}4.{ffffff}necheatuj! pezprodleně permanet IP BAN{ff0000}!\n");
strcat(s,""r" \t{ff0000}5.{ffffff}obhajování pište na e-mail (př.ja sem speed hack neměl){ff0000}!\n");
strcat(s,""r" \t{ff0000}6.{ffffff}je zakázáno schazovat server (úmyslně,neúmyslně){ff0000}!\n");
strcat(s,""r" \t{ff0000}7.{ffffff}PŘÍSNÝ ZÁKAZ REKLAMI{ff0000}!!!\n");
strcat(s,""r" \t{ff0000}8.{ffffff}Hráč je povinen se držet zásad slušného chování, dobrých mravů a respektuje veškerá ustanovení administratorů\n.");
strcat(s,""r" \n\t{ff0000}!!{ffffff}TATO PRAVIDLA PLATÍ I PRO ADMINISTRÁTORY{ff0000}!!\n");
strcat(s,""r"{ccff00}=====================================[{ff0000}Informace{ccff00}]=====================================\n");
strcat(s,""r"\t \t \t{ff0000}!!!{ffffff} Neznalost pravidel neomlouvá {ff0000}!!!\n");
strcat(s,""r" {99ff00}Zadal jste špatné heslo!\n");
strcat(s,""r" {99ff00}Zkuste to znovu:");
ShowPlayerDialogEx(playerid, DIALOG_LOGIN, DIALOG_STYLE_PASS,""COL_WHITE"Login",s,"Ok","");
}
return 1;
}
}
}

return 1;
}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

~> Co takhle se naučit, co vlastně kopíruješ(http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=273088)... YSI není pro kopíráky.

 

~> Aby to nebyl offtopic, tak ti poradím. Jakmile se naučíš pawn a YSI(což dříve bude v pekle sněžit) tak načítáš ze souboru pouze údaje pod daným tagem. Není zač.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ja nedovolim aby se mi tady nejaky nafoukanec posmival a provokoval mne tady kdo je moudrejši

ja nejsem tak hnnusny jako ty tak ti poradím jednu vec a ta je aby jsi se radši nikde neozyval.

Edited by ChaM@3Leon
Link to comment
Share on other sites

  • 0
~> Já mám proč se ti "posmívat"(podle tebe), protože jen jsi další ubohý kopírák, který ani neumí zakrýt zkopírovaný obsah :d. Já když už, tak nejsem tak "hnusný"(opět), abych neuměl vzít odkaz, a napsat větu "odsud jsem čerpal(ty jsi to prostě sprostě čordnul), není to vůbec moje". Takže, nemáš mi co radit, dokud nemáš ani ponětí, o čem je to, o čem žádáš pomoct.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...