Jump to content
  • 0

pomoc Error neviem čo s tým


kamilko39

Dotaz

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Prosím když nevíš...  neodepisuj na help topics... :)

Pokud vím, tak ten error píše v případě, pokud nemáš napsané nahoře ,,new nazev;", pokud tomu tak není, tak svojí chybu uznám. A taky by mě zajímalo, proč když poukazuješ na mojí chybu, proč mu sám nepomůžeš.

Edited by Andrey
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pokud vím, tak ten error píše v případě, pokud nemáš napsané nahoře ,,new nazev;", pokud tomu tak není, tak svojí chybu uznám. A taky by mě zajímalo, proč když poukazuješ na mojí chybu, proč mu sám nepomůžeš.

Čekal jsem na tvojí odpověď, no. Ale toto sis spletl s FUNKCÍ, proměnná vypadá úplně jinak a pokud neznáš takové základy tak by ses měl nejdříve učit sám. Jeho problém je že nemá udělaný stock/public na funkci AddNemovitos.. a stímhle mu nikdo nepomůže nikdo nemůže vedět jaké má nadefinované proměnné v  nem systému.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

Pokud vím, tak ten error píše v případě, pokud nemáš napsané nahoře ,,new nazev;", pokud tomu tak není, tak svojí chybu uznám. A taky by mě zajímalo, proč když poukazuješ na mojí chybu, proč mu sám nepomůžeš.

Je to tak, jak říká Steam Wallet. Chybí mu tam funkce, nikoliv proměnná, což je poznat i z toho kódu, co dodal.

 

K autorovi: Odkud máš ten kód, ze kterého je ta funkce? Tvé to asi nebude, jinak bys věděl, že tam nic jako AddNemovitost nemáš definováno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...