Jump to content

hledám Parťák na front-end


SkillerkoS

Recommended Posts

Zdravím,

 

chtěl bych udělat takový menší projekt fan-page pro nejmenovanou hru. Samozřejmě k tomu patří kvalitní webové stránky, které je potřeba udělat. Webdesign mám a o back-end bych se postaral taky, ale na čem strádám je front-end. Dokážu design nakódovat, ale prostě mi tam něco chybí a nelíbí se mi můj front-endový kód. Rád bych tady našel parťáka, který se front-endem zabývá a dokáže jej udělat kvalitně. Bylo by fajn, kdyby uměl i trochu do grafiky, jelikož určitě několik prvků bude potřeba dodělat. Nemám nějaké extra vize jako 80% lidí tady o tom, jak si udělají majnkraft server a zbohatnou na něm. Nehledám někoho, kdo by to dělal pro peníze, ale koho by to bavilo. Pokud se nikdo nenajde, tak na to asi budu sám :d

 

Kdyby někdo měl zájem pobavit se o tom blíže, tak mi napište na email: [email protected], případně SZ.

Edited by SkillerkoS
Link to comment
Share on other sites

Myslím si, že větší úspěch budeš mít, když se trochu rozepíšeš rovnou.

 

Vzhledem k tomu, že to co plánuji udělat u nás(CZ/SK) nikdo ještě neudělal a má to celkem dobrou šanci na úspěch, tak tady nemůžu říct vše že :)

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k tomu, že to co plánuji udělat u nás(CZ/SK) nikdo ještě neudělal a má to celkem dobrou šanci na úspěch, tak tady nemůžu říct vše že :)

A ty si myslíš, že když něco takového uděláš, tak nepřijdou lepší lidi, kteří budou mít více prostředků na to, aby ten tvůj projekt překonali? 

To samé ti někdo může napsat mail nebo SZ, ty mu to blíže popíšeš a on tě odmítne a udělá si to sám.

Tak jaký důvod to má?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

A ty si myslíš, že když něco takového uděláš, tak nepřijdou lepší lidi, kteří budou mít více prostředků na to, aby ten tvůj projekt překonali? 

To samé ti někdo může napsat mail nebo SZ, ty mu to blíže popíšeš a on tě odmítne a udělá si to sám.

Tak jaký důvod to má?

 

A neexistují snad nějaké papíry o mlčenlivosti? :p

Link to comment
Share on other sites

A neexistují snad nějaké papíry o mlčenlivosti? :p

Takže jakmile ti někdo napíše SZ nebo e-mail, že chce bližší informace, jak jsi napsal výše, tak po něm budeš chtít osobní schůzku, aby ti podepsal smlouvu o mlčenlivosti? 

 

Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...