Jump to content
  • 0

pomoc Nefunguje funkce SetActorFacingAngle


Marks

Dotaz

Ahoj. Hraju si s dynamickým hercem. Pro dynamické herce používám tento přídavekhttp://samp-scripts.com/post/19493/[0.3.7]_Actor_Streamer/Emmet_/other/include

Všechno jako animace a dání do virtuálního světa mi funguje. Ale došel jsem na jediné věci a to je právě tento příkaz: SetDynamicActorFacingAngle(....); 
Tento příkaz podle mě by měl otočit herce. Mám jeden takovýto příkaz po založení herce, který mu nastaví otočení. Ale když chci použít další příkaz po prvotním otočení, tak to už nefunguje. Nevíte prosím čím by to mohlo být? Všem moc děkuji za reakce. Marek

 


Koukal jsem se po řešení,ve které je probíráno v tomto téma, avšak mi také nefunguje: http://pawno.cz/topic/52755-setactorfacingangle/

Edited by Marks
Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Myslím, že Actor musí byť restreamnutý, aby SetActorFacingAngle prejavil zmeny.

 

Restreamneš ho napríklad tým, že mu nastavíš iný Virtual World, dáš krátky interval (okolo 150 ms) a nastavíš mu ten pôvodný Virtual World a Actor bude mať nový uhol.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Myslím, že Actor musí byť restreamnutý, aby SetActorFacingAngle prejavil zmeny.

 

Restreamneš ho napríklad tým, že mu nastavíš iný Virtual World, dáš krátky interval (okolo 150 ms) a nastavíš mu ten pôvodný Virtual World a Actor bude mať nový uhol.

 

 

Tak jak rika Sanios..  actor musi byt restreamnuty.. setactorfacingangle prejevi zmeny :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Děkuji. Vyzkouším restreamnout herce, sice to už v kódu mám, ale nemám tam časovou prodlevu. Myslím si, že tato časová prodleva je celkem dost důležitá...


Tak jsem to nakonec vyřešil jinak. Nefunguje mi to přestremování pomocí přenastavení virtálního světa, tak herce smažu a založím nového, pod stejným jménem a se stejnýma souřadnicema. Tento způsob také funguje, jenom si nejsem jistý, jestli není náročněnší.

Edited by Marks
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Teoreticky je to jedno, plní to svoj účel. Rozdiel je asi len v tom, že kým destroyneš Actora vytvoríš nového to trvá o niečo dlhšie, ale keď ti to nevadí, tak to nerieš.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...