Jump to content
  • 0

pomoc y_ini


Fr0Gus

Dotaz

Mám jeden velkej problém. Když si dám do složky pawno/include složku YSI s y_ini.inc a do pawna napíšu 

#include <YSI/y_ini>

Tak mi to napíše že 

C:\Users\Frog\Desktop\SAMP SERVER 2\gamemodes\blablabla.pwn(2) : fatal error 100: cannot read from file: "YSI/y_ini"

I když ho tam mám :/ Pls help, řeším to už x hodin...

 

Jo a mimochodem zdravím všechny lidi po tom roce co jsem tu nebyl :d 


I když ho tam mám* pardon :DDD

Link to comment
Share on other sites

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A si si istý že nemáš viac zložiek so serverom a nemaš GM v jednej a INC v druhej?

~> Tohle jsem myslel taky a přijde mi to více pravděpodobnější :d(hlavně, protože se mi to už tky jednou stalo).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mám to takhle

 

Mám normálně složku include a v ní další složku (YSI) a v té mám y_ini (a samozřejmě další)

A někdo psal že to má být v pawno\include\YSI\y_ini tak jsem to tam dal taky a gamemode mám taky v té stejné složce se serverem

a mám více složek se serverem ale pochybuju že by to dělalo takovej problém. :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mám to takhle

 

Mám normálně složku include a v ní další složku (YSI) a v té mám y_ini (a samozřejmě další)

A někdo psal že to má být v pawno\include\YSI\y_ini tak jsem to tam dal taky a gamemode mám taky v té stejné složce se serverem

a mám více složek se serverem ale pochybuju že by to dělalo takovej problém. :/

mužeš mat i 9111293875 složek se serverem, ale musiš mat include a GM v jednom serveru.

A to pawno\include\YSI\y_ini ma byt takto. zložka pawno, v nej je priečinok include, alebo includes v nom ma byt priečinok YSI a v nom súbor y_ini.inc

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mám to takhle

 

Mám normálně složku include a v ní další složku (YSI) a v té mám y_ini (a samozřejmě další)

A někdo psal že to má být v pawno\include\YSI\y_ini tak jsem to tam dal taky a gamemode mám taky v té stejné složce se serverem

a mám více složek se serverem ale pochybuju že by to dělalo takovej problém. :/

~> Víš co? Radši si stáhni pořádnou verzi YSI(nejlépe 4 -> (Odkaz), nahoře Download ZIP), vymaž všechny YSI složky a soubory co tam máš. Vymaž i všechny další složky s dalšími servery (samozřejmě, vyber co tam budeš chtít a to si schovej), nech si jenom 1 a tam dej tu nově-staženou knihovnu YSI. Jakmile to uděláš, načti:

 

 

#include <YSI_Storage\y_ini>
Hele, a: pokud máš problém jenom s načítáním té knihovny, tak by sis jí raději neměl učit... pro tvoje dobro.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...