Jump to content
  • 0

pomoc Street Life 5.77 - Dotazy


SilientNinja

Dotaz

Čaute, potřebuju pomoct, stáhnul jsem si ofiko verzi tady z fóra, přímo od LYRIcSe, ale, myslím, že když jsem ji měl dříve, tak se dalo vejít do Jizzy clubu, a do ostatních interiérů, třeba do casina, a tam se dalo opít, a dokonce hrát na automatech.. Teda, pokud si to dobře pamatuju, jestli to nebyl jinej mod, ale myslím, že ne. :-D

 

No, a ještě bych měl dotaz, jestli je někde seznam všech příkazů, jak pro hráče, tak i pro adminy, a jak se dá dostat do konzole.. Myslím, že to bylo nějak /truercon a pak /rcon login X, ale jaksi mi to nefunguje.. :-D

 

Předem děkuji za odpověď, a omlouvám se, jestli jsem vybral špatnou sekci.. :-)

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Úplně origo je, zde, v nějakém z těch downloadů. Pokud ti to vstupování do interiéru nejde, z této "offiko" verze, pak si to buď opravu pleteš s jinačím módem, nebo si měl nějakou upravenou verzi. Seznam příkazů pro hráče měl být v /help, ovšem dialog není dodělaný, pokud chceš, můžeš příkazy doplnit na řádku 21 153. Pro VIP: /vcmds a pro adminy tam žádný nemá. Pro přihlášení za rcon musíš napsat: "/truercon anuBis24" a poté standardně "/rcon login tvérconheslo". Jinak heslo pro příkaz truercon změníš na řádku 28 876. ;) 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahaaa, ona se tam objeví ta tabulka na straně, a já si to spletl, páč to J vypadalo jako malé i :d


A jsi si jistý, že je to originál? :d Protože teď si to celé překldáám do CZ, a objevil jsem toto:

else if(pickupid == JizzyPickup)
            {
                if(Player[playerid][IPIP]==false)
                {
                    Player[playerid][IPIP]=true;
                    ShowPlayerDialog(playerid,Dialog_Jizzy,DIALOG_STYLE_LIST,"Jizzy Bar","Sprunk (50$)\nVodka (3500$)\nWhisky (5000$)\nŠampaňské (500$)\nPivo (400$)\nCigareta (100$)\nJoint (6000$)","Koupit","Cancel");
                }
            }

Ale do Jizzy clubu se vejít nedá.. :-( :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jistý si jsem, je to topic od LYRcIse, i ty odkazy tam dával taky on. Každopádně SL jsem dlouho nehrál a teď jsem si vzpomněl, že pokud chceš vejít do interiéru musíš stát na tom pickupu (šipka nebo domek, už nevím... :d ) a stisknout enter, pro odchod zase to samé. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jooo, to vím, ale, že ten pickup (ta šipka) přez Jizzy clubem není, ani před casínem, ani před ostatníma budovama, ke kterejm by se hodil interiér.. :-D

 

Noo, a celkově, LV není moc pořešené.. :d nejvíc je LS, a pak SF, ale v LV je jen Boat Shop.. :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...