Jump to content

pomoc PS3 - MP - GAMES


RIP

Recommended Posts

Hi.

 

Ja sa len chcem spytat .. nikde sa mi to nechce hladat tuto sa dockam odpovede mozno hned.. Chcel by som s bratrancom hrat sampko medzi sebou a podobne hry ktore sa nedaju spojaydnit cez ps ako priklad tu na pc potrebujem klienta .. No a v tejto teme mi ide o to sa dozvediet ci sa da zakupit neaka verzia mp pre ps a ci to plati aj na ostatne hry a akby niekto vedel o niecom poprosim do komentu link a ja si to potom pozriem.

 

Dakujem vopred. 

Link to comment
Share on other sites

Hry co bezia vyhradne len na klientoch tak hrat asi nebudeme..  a co ostatne, stretol si sa uz s takouto situaciou? 

Edited by Robocop
Link to comment
Share on other sites

No ak chceš dávať niečo do konzole, musíš mať cracknuté ako som hovoril. Aj keby máš neviem či je niečo ako pre konkr. hru multi player to by si musel hladať. A aby si sa dostal do hardisku ony su proste locknute a iba psk odomkne (alebo ako to je). Ty ich v normlanom počitači ak dáš neotororíš akurat rozbiješ Fomat botovania. Ja mam teraz Xbox360 a mam tam Reset Glitch Hack(RGH), ktorý umožnuje dávať na hardisk hry a odtial ich botovať a nemusím používať mechaniku.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Mne len islo o to ci by vyhladalo tie iste servery co aj na pc teraz myslim mimo tych hier bez klientov .. To uz je jedno aka hra. 

 

EDIT: Dakujem za pomoc.

Edited by Robocop
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...