Jump to content
  • 0

pomoc 3D text label v příkazu


Jezis_Kristus

Dotaz

Zdravím.

Nejsem profesionální pawner, ale zatím to, co jsem si potřeboval udělat, jsem si udělal. Ovšem potřeboval bych jendu menší věcičku a pořád nevím jak to udělat. Nejdřív byhc se chtěl zeptat jestli to vůbec jde, takže: Je možné udělat to, abych si ve hře mohl napsat příkaz který by mi vytvořil a attachnul 3D text label k autu? Moje dosavadní pokusy vedly k tomu, že se mi povedlo udělat text label, který se ve hře následně připnul příkazem k autu (ale ten text jsem měl už napsaný v kódu), ovšem já bych chtěl, abych si ten text label mohl vytvořit až ve hře, tudíž si zvolit vlastní text. Myslím to tak, že bych třeba seděl v autě, napsal příkaz s vlastním textem a ten následný text by se jako 3d text label připnul k autu.

V praxi by to mělo vypadat tak, že bych ve hře napsal třeba příkaz /3d a za to nějaký text a ten text by se vytvořil jako 3Dtext label a attachnul k autu. Příklad:  /3d Pawno - vytvořil by se 3d text label "Pawno". Šlo by to nějak udělat ? Jenom pro menší nadhled, můj pokusný kód vypadal nějak takto:

 

122. if(strcmp(cmdtext, "/nn", true, 3)==0)
123. {
124.      new str[256];
125.      new Text3D:nn;
126.      new vehicleid;
127.      vehicleid = GetPlayerVehicleID(playerid);
128.      new Float:x; new Float:y; new Float:z;
129.      format(str, 256, "%s", cmdtext[4]);
130.      nn = Create3DTextLabel(0x238AF1FF, x,y,z,80,0,0, str);
131.      Attach3DTextLabelToVehicle(nn, vehicleid, 0,0,2);
132.      return 1;
133. }
 
 
EDIT: Ještě napíšu errory:
 
(130) : error 035: argument type mismatch (argument 1)
(128) : warning 203: symbol is never used: "z"
(128) : warning 203: symbol is never used: "y"
(128) : warning 203: symbol is never used: "x"
Edited by Jezis_Kristus
Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

 

Zdravím.

Nejsem profesionální pawner, ale zatím to, co jsem si potřeboval udělat, jsem si udělal. Ovšem potřeboval bych jendu menší věcičku a pořád nevím jak to udělat. Nejdřív byhc se chtěl zeptat jestli to vůbec jde, takže: Je možné udělat to, abych si ve hře mohl napsat příkaz který by mi vytvořil a attachnul 3D text label k autu? Moje dosavadní pokusy vedly k tomu, že se mi povedlo udělat text label, který se ve hře následně připnul příkazem k autu (ale ten text jsem měl už napsaný v kódu), ovšem já bych chtěl, abych si ten text label mohl vytvořit až ve hře, tudíž si zvolit vlastní text. Myslím to tak, že bych třeba seděl v autě, napsal příkaz s vlastním textem a ten následný text by se jako 3d text label připnul k autu.

V praxi by to mělo vypadat tak, že bych ve hře napsal třeba příkaz /3d a za to nějaký text a ten text by se vytvořil jako 3Dtext label a attachnul k autu. Příklad:  /3d Pawno - vytvořil by se 3d text label "Pawno". Šlo by to nějak udělat ? Jenom pro menší nadhled, můj pokusný kód vypadal nějak takto:

 

122. if(strcmp(cmdtext, "/nn", true, 3)==0)
123. {
124.      new str[256];
125.      new Text3D:nn;
126.      new vehicleid;
127.      vehicleid = GetPlayerVehicleID(playerid);
128.      new Float:x; new Float:y; new Float:z;
129.      format(str, 256, "%s", cmdtext[4]);
130.      nn = Create3DTextLabel(0x238AF1FF, x,y,z,80,0,0, str);
131.      Attach3DTextLabelToVehicle(nn, vehicleid, 0,0,2);
132.      return 1;
133. }
 
 
EDIT: Ještě napíšu errory:
 
(130) : error 035: argument type mismatch (argument 1)
(128) : warning 203: symbol is never used: "z"
(128) : warning 203: symbol is never used: "y"
(128) : warning 203: symbol is never used: "x"

 

nejsou errory ale varovaní.. že jsi nikde nepoužil X,Y,Z

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...