Jump to content

Oficiálna inovácia na Windows 10


Emmyson172

Recommended Posts

Tak pred dvoma hodinkami mi prišla oficiálna inovácia na windows 10, dal som to inovovať.

Už asi hodinu mi beží toto.

http://nahraj.to/16LA

Chcem sa opýtať ako dlho to asi bude trvať ?

Ak to niekto takto robil.

Edited by Emmyson172
Link to comment
Share on other sites

mam 10 ale nech si 7 
jako fajn start je zpět ale i tak mi to moc nesedí tolik věcí co sem si musel stáhnout mimo aby mi aspoň něco fungovalo ve win 7.8.8.1 vše už bylo tady v podstatě není nic každý tvrdí že win 10 je rychlejší ale mě to moc nepřijde 

Link to comment
Share on other sites

Rychlejší doopravdy není :d a je to vydět i při FPS ve hrách.... Jako můžeš W10 zkusit a pak máš měsíc na to se vrátit k W7 a všechno ti zůstane...

právě hodně lidí tvrdí že jim jdou i hry co jim nikdy nešli a že jim to běží líp ale taky nevidím rozdíl :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Já poznal hlavně pokles u GTA SA na W7 jedu 60 FPS a W10 jedu 25-30FPS :d

no jasné, určite to bude W10. Nemyslíš si že to môže byť aj tvojím low HW alebo ovládačmi? ale jasné, zvaľme všetku vinu na OS

Link to comment
Share on other sites

no jasné, určite to bude W10. Nemyslíš si že to môže byť aj tvojím low HW alebo ovládačmi? ale jasné, zvaľme všetku vinu na OS

low HW aha no tak když to říkáš..... prostě W10 je další worst OS od MS a tím to končí.... možná až všechno opraví a zlepší tak bude "lepší" ale o tom pochybuji ....

Každý má na to svůj názor já mám ten který jsem napsal nahoře.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

low HW aha no tak když to říkáš..... prostě W10 je další worst OS od MS a tím to končí.... možná až všechno opraví a zlepší tak bude "lepší" ale o tom pochybuji ....

Každý má na to svůj názor já mám ten který jsem napsal nahoře.

 

a nie low HW? preboha ako ti môže ísť GTA SA na 25-30FPS ak nemáš low HW? :d to je fuk, koniec off-topicu, Emmyson, už si to vyriešil?

Link to comment
Share on other sites

Mam Windows 10 a nezaznamenal som vyrazny pokles FPS, ani ziadne problemy s grafickym ovladacom. Nemusel som robit ziadne zasahy do systemu, aby som docielil taky efekt. Asi som mal stastie no...

Edited by ZaKlaus
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ukončím btw celé tieto fámy, čítajte toto a možno vám to konečne raz dopne ,

Tie kecy o bezpečnosti si môžete nechať, W7 a W8 sú sledované tiež a obsahujú aj keyloggre.

 

"Windows 7 was using around 800 MB of memory, which is about 20% of the total memory for the normal processes. Windows 10 and 8.1 used about 17% of the memory, which comes to around 700 MB."

 

"Anyhow, it can be seen that, if you want normal performance of games with little power usage, than Windows 10 is the winner. Many-a-times, Windows 7 and 8.1 showed a minor performance increase in the game average FPS rates, but they can be out-scored"

 

"With Idle mode as the parameter, Windows 10 was using less power compared to 8.1 and 7. It used only 68 watts power, a 5% less compared to Windows 7. The FurMark benchmark tests showed that, Windows 10 used 221 watts, only a 2% decrease compared to Windows 7.

 

"-Windows 10 brings with it DirectX 12 and for serious gamers this is a must have. Initial reports suggested DX12 would bring a 30-40% performance gain over DX11 and whereas the reality is closer to 10-20% that’s still money for old rope. Windows 7 and Windows 8 will never get access to DX12." -> Takže za pár rokov už neviem čo budete robiť ked hra vyjde len pre DirectX12, tam vám váš W7 moc nepomôže

 

"This is last windows"

 

 

(Týmito grafmi nenaznačujem že W10 je vykonnostne v hrách lepší ako W7, ale strašne moc z váš tu tvrdí ako zaostáva, dôkaz že nie)

win10-b3-600x318.png

 

win10-b2-600x328.png

(Arma má totálne neoptimalizovaný engine takže tam sa môže stať hocičo)

 

 

 

Teraz dačo zo systému

 

Windows-Lifecycle-Page.png

 

Nemáte začo, práve som vám vyvrátil všetky vaše nepodložené argumenty o W10 ako odpade, zamyslite sa nabudce čo hovoríte, nevyznáte sa ale s radosťou hodnotíte.

 

úprimne si myslím že, tí čo ešte stále majú w7, ho proste používajú tak dlho že si nevedia pripustiť že je niečo lepšie ako w7. To máte tak, ste zvyknutý veľmi dlho na jednú vec a nedáte na ňu dopustiť, bránite si ju, a všade trvrdíte že je najlepšia. Poznám to, to isté sa mi stalo keď som z Unity3D mal prejsť na Unreal Engine, bránil som si Unity, stále som tvrdil že je lepší, ale nakoniec som ho stiahol a začal som robiť v ňom (vďaka ZaKlausovi) teraz proste vidím jeho výhody a viem že som spravil správnu vec. Proste treba si uvedomiť že netreba veľmi dlho sedieť za starými vecami. Zabúdame potom že je niečo lepšie, čo nám môže uľahčiť prácu aj život.

Link to comment
Share on other sites

Viete co? Vy*erme sa na to a kazdy si hladme svoje. Pozname ako co ide a ak s niecim nemame istotu tak si to overime. Hovorit o tom co ide a nejde spravne je dost subjektivne a odvija sa dost od HW, pristupu k PC, udrzbe, vyuziti, .... Jednoducho tieto W10 vs W8/7 diskusie nemaju zmysel. Bolo to tak aj pri predoslych systemoch, o par mesiacov ludi tento blok prejde (ak vobec) a mozno pride cas kedy sa rozhodnu sami za seba, aky OS pouziju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...