Jump to content

SAMP InGame Browser


arci224

Recommended Posts

Hledám něco čím bych mohl si rychle ve hře měnit nicky, například bych zmáčkl nějaké tlačítko otevřelo by se mi nějaké menu, zadal bych si nick, a připojil bych se na server, vybraný.

 

našel jsem jen 

 

http://samp-scripts.com/post/SAMPX_-_In_Game_Server_Browser_for_SAMP-Jachu-other_tool-16696/

 

((nebrat jako reklamu))

 

ale bohužel nefunguje download link.

 

A aby fungoval na verzi 0.3.7, děkuji za jakou koliv pomoc, nebo snahu najít něco.. skoušel sem ho hledat ale žádný jsem nenašel

Edited by arci224
Link to comment
Share on other sites

Tak si ho budeš musiet urobiť sám no.. Cez TD zobrazíš ten "GUI" browseru a nick zadáš cez inputtext napr. Potom nastáva už len pluginová časť :d Musíš killnuť (myslím že nejde prepojiť na iný server keď už maš spusteny samp)  gtasa.exe a injectnúť samp.exe s nickom ip servera pripadne hesla, určite sa to dá, ale nebude to jednoduché :d

Edited by Sanios
Link to comment
Share on other sites

Tak si ho budeš musiet urobiť sám no.. Cez TD zobrazíš ten "GUI" browseru a nick zadáš cez inputtext napr. Potom nastáva už len pluginová časť :d Musíš killnuť (myslím že nejde prepojiť na iný server keď už maš spusteny samp)  gtasa.exe a injectnúť samp.exe s nickom ip servera pripadne hesla, určite sa to dá, ale nebude to jednoduché :d

Bohužel neumím C++ C# tak jestly tě mohu poprosit jestly bys to uměl udělat. zadarmo, (vím že zadarmo to neuděláš ale radši se tě ptám). jestly ano tak ti budu moc vděční

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...