Jump to content

hledám Program na odbavení muziky


Tedy

Recommended Posts

Čaute,

hledám nějaký program na odbavení muziky, který je FREE... Nemá někdo z Vás typ na nějaký takový to systém? 

Za všechny typy děkuji, nutně to potřebuji ... 

Díky ;)

Link to comment
Share on other sites

:d Odbavovací systém, který odbavuje muziku .. :d Nevím, jak jinak to vysvětlit - něco podobného je např. CartMaster... :d 

Ještě nutno, že Virtual DJ 8 mám.. :d

Link to comment
Share on other sites

 

 

 live mix hudby ako je napr virtual dj či čo

Dejme tomu, že tohle... :d

 

-> Odbavovací jsem myslel to, že ten systém si podle připraveného Playlistu sám naplánuje, kdy co bude hrát - příkladem je ten CartMaster, ale ten je v placené verzi, a jak jsem hledal, tak jsem hledal - free verzi ničeho takového jsem nenašel, proto jsem zde napsal topic, že něco takového hledám, protože vím, že někteří s tím mají určitě zkušenosti.. :d

Ale pokud znáš něco krom Virtual DJ či Winampu, sem s tím :d Díky ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne, playlist ne . -> prostě nějaký program na přehrání hudby ( mix hudby ), který je na nějaké " slušné " úrovni ...Jak jsem psal, Virtual DJ mám, winamp je dle mě velmi slabý... 

Link to comment
Share on other sites

Vím, že jej používá i Evropa2, i spousta dalších stanic.. Například síť rádií Kiss... Ale nechci to nijak vysílat nebo takhle, potřebuji to na účely pro domácnost ( zní to divně, ale jiný výraz jsem nenašel ) :d 

Link to comment
Share on other sites

No, myslím si, že nic takového není, ale nevím... Ono něco na bázi toho CartMasteru existuje i např. Sepia System, ten používá např. Europa 2, ale jak jsem říkal - nechci  do toho investovat, jelikož to potřebuji na cca 1 měsíc.. Takže by stačilo něco např. na bázi toho Virtual DJ,  i když ten je dle mého názoru dost nešikovně udělán, proto mi nestačí.

Link to comment
Share on other sites

Ne :( Pokud víš, jak funguje Virtual DJ - přidáš si tam songy např. do Automixu a poté, když jej " aktivuješ " ( zapneš ) tak se ti automaticky mixují po sobě... To samé dělá CartMaster, kde to nazývají odbavením muziky, jelikož si tam můžeš přidat i naplánování vstupu, kdy, kdo bude mluvit atd.. Jenže jak jsem psal, potřebuji to na pár týdnů, dní.. a poté to mohu odinstalovat, takže pokud někdo z Vás o něčem takovém ví, dejte prosím vědět :) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...