Jump to content

pomoc Unreal Engine 4


PawnerKO21

Recommended Posts

Ahoj,

delal nekdo v Unreal Engine 4?

Libi se vam?

Mohl by mi nekdo pomoct s adaptaci?

Unity pro me uz je moc jednoduche a ztracim v nem cas, UE4 totiz ponuka lepsi vlastnosti a fakt se mi libi jeho struktura.

Nejlepsi je, ze je OSS, tak vim co v engine/editore najdu a muzu upravit.

 

Potrebuji jen cloveka, co mi poskytne pomoc s adaptaci a realizaci importu modelu. Pac, nevim najit efektivitu v spravovani animaci s herny logikou.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Muzes mi napsat cemu se smejes? :d

nič nič :d , proste v skratke. UE4 je najlepší engine(voľne dostupný) na svete momentálne. Unity je hneď druhé a potom nasleduje CryEngine3. Pochybujem že na tomto fóre nájdeš niekoho so skillmi s UE4 :d .

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nepomozes? :d

veď ani ja s ním nemám skoro žiadne skúsenosti :d som verný unity, niekoľko rokov v ňom robím a nesťažujem sa :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nepozrieme sa na UE4 spolu? :d

znie to ako keď sa chalan spýta spolužiačky či sa na to učivo nepozrú spolu :d if you know what i mean :d :D , každopádne dík ale nemám na to čas :d ale do SZ ti pošlem skype na jedneho týpka ktorý začal robiť v UE4

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

-> censored , odpíš až mu pošleš žiadosť, nerád by som to tu nechával

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tak je to človek ktorý nemá rád keď si ho pridávajú 10 ročné deti(nemierim na teba ale na tunajšiu komunitu :d )

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

ale ma referencie? nechcem si pridavat nahodnu osobu :p

áno má je to môj kolega, hlavne si ho už pridaj -_-

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tak napis ake...

nejdem tu nič o ňom písať, veď sa s ním o tom porozprávaj, ručím zaňho

Link to comment
Share on other sites

 "Unity pro me uz je moc jednoduche a ztracim v nem cas", kdyby jsi v nem vazne umel a ztracel v nem cas, tak by jsi nehledal jiny engine, kazdy engine ti nabidne to, co si v nem umis vytvorit, nic vic, nic mene, silne pochybuju, ze jsi dosel do takove pozice, ze si pises vlastni profesionalni shadery, delas kdovi jake algoritmy atd. atd. a rikat jaky engine je nejlepsi, je asi jako srovnavat minecraft s gta v

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 "Unity pro me uz je moc jednoduche a ztracim v nem cas", kdyby jsi v nem vazne umel a ztracel v nem cas, tak by jsi nehledal jiny engine, kazdy engine ti nabidne to, co si v nem umis vytvorit, nic vic, nic mene, silne pochybuju, ze jsi dosel do takove pozice, ze si pises vlastni profesionalni shadery, delas kdovi jake algoritmy atd. atd. a rikat jaky engine je nejlepsi, je asi jako srovnavat minecraft s gta v

lol ale enginy sa porovnávať dajú

Link to comment
Share on other sites

Nevravel som, ze je najlepsi :). A ano, po rokoch Unity dokaze omrziet, pac neponuka veci na urovni ktoru vyzadujem. Neviem ako mozes pochybovat, ak si p*cu videl z mojej prace. Naozaj nevies kto som :d (taktiez som rad ze nic nevies).

Link to comment
Share on other sites

Ano, je velmi pravdepodobne a oba to vime, ze jsi nejspis jeden z dobrych vyvojaru her, jinak receno, tvuj talent nejspis zustal skryt(asi az prilis), mozna mas za sebou nejake uspesnejsi indie hry, dobre, uzij si svoje vulgarismy a radeji hledej nekoho, kdo te nauci "osobne" pres skype s tvojim unreal enginem, protoze na youtubu a to je teprve zacatek je sakra podrobnych navodu malo a jelikoz jsou anglicky tak predpokladam, ze to pro nekoho tvoji velikosti nebude problem a at se ti nelibi moje konstruktivni kritika nebo neco jineho, tak tohle je vpodstate odpoved na tvoji puvodni otazku, konec koncu mohl by jsi klidne ukazat nejaky tvuj vytvor, predpokladam, ze vyvojar, kteremu unity jiz nema co nabydnout nekde publikoval nejakou svoji praci? z osobni zkusenosti a zkusenosti jinych, kteri se v tomto pohybuji soudim, ze by jsi za sebou tedy mohl mit nejake uspesne assety nebo dokonce jit dokoncene a vydane projekty, ale jak rikam treba tvuj talent zustal prilis skryt?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...