Jump to content
  • 0

pomoc Načítavanie súborov do hry


Kvostyc

Dotaz

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0


if(listitem == 1)
                {
                    new string[128];
                format(string,sizeof(string),"Kick/%s.log",PlayerName(playerid));
          new File:hFile;
hFile = fopen(string, io_append);
if(hFile)
{
new str[500];
      while(fread(hFile,str))
   ShowPlayerDialog(playerid,DIALOG_KICK_SUSPECT,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Kick log",str,"Ok","Storno");
   print("str");
}
fclose(hFile);
printf("saf");
                }


 

Nakoniec som urobil toto no len nechce to načítať ten dialog

Edited by AlweR_18
Link to comment
Share on other sites

  • 0

V živote som tú podmienku nepoužil a nerobí mi to žiadny problém. Pod každý riadok pridaj print() a zistíš kde kde je problém. Zatvára ho aj ked sa nájde, vydíš tam snád nejaký return ?

Edited by eXistenz
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja ti poviem čo sa stane, vyskúša to na servery a potom si v logu pozrie pri ktorej fce to prestalo ísť. (samozrejme že ten print nebude prázdny, ja napr. používam číslovky)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To je sice možnosť ale kdo by chcel niejake srač... ako napr. Dini čo pekne zaťažuje server ? To by som račej to pawno odstranil ako mať niejaký fsystém.. :d najlepšie (fread, fopen...)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten clovek to ma v hlave srovnane, moc dobre vi co chce a proc to tak chce, tak mu porad nevnucujte blbosti jako dof2 nebo dini.

if(listitem == 1)
{
    new string[2048];//promena do ktere si naformatujeme cestu k souboru, pote promenou pouzijeme k nacteni obsahu
    format(string,sizeof(string),"Kick/%s.log",PlayerName(playerid));
    new File:hFile = fopen(string,io_read);//otevre soubor pro cteni
    if(hFile)//pokud se soubor podarilo otevrit (tzn pokud soubor existuje, coz ovsem neni jedina pricina proc nejde soubor otevrit, ale je nejcastejsi), pokud se pokusis cist z neexistujiciho souboru schodis svr
    {
        string[0] = 0;//na prvni pozici stringu umistime ukoncovazi znak, v praci to funguje tak jako kdyby jsi smazal text ze stringu
        new str[256];//promena do ktere nacteme vzdy jede nradek
        while(fread(hFile,str)) strcat(string,str);//cteme po radcich (nebo po kapacite "str") dokud to jde. strcat dela vzdy to ze to k "string" vzdy pripoji nacteny radek "str"
        fclose(hFile);//zavreme soubor (je dobre ten soubor uzavrit vzdy co nejdriv je to mozne)
        ShowPlayerDialog(playerid,DIALOG_KICK_SUSPECT,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Kick log",string,"Ok","Storno");//a "string" posleme do dialogu
    }
    else SendClientMessage(playerid,-1,"Nepodařilo se otevřít soubor");
}
Edited by ATomas
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

SkiBig, znova si prečítaj čo som napísal. Mal to dať pod riadky a nie do cyklu. Prečo sa ma každým komentárom v tomto topicu snažíš "zhovadiť" ? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...