Jump to content

pomoc Prihlasenie do WLAN


Mikoo

Recommended Posts

Dobrý deň, potrebujem sa prihlasiť do wifi wlan. Wifinu mam z t-mobile a potrebujem link aby som sa tam prihlasil a zmenil udaje robim to kvoli bratovy každemu dava heslo a už ma presla trpezlivosť Dakujem za každu pomoc

Link to comment
Share on other sites

Pro WIndows 7:

Start --> do vyhledávacího pole napiš: cmd --> v příkazovém řádku: ipconfig (nebo ipconfig /all) --> Zde si najdi Výchozí bránu --> Adresu výchozí brány zadej do vyhledávače (úplně do toho horního vyhledávacího pole) Já mám výchozí branu třeba 192.168.1.1 (můžeš mít stejnou nebo trošku odlišnou) --> Poté by ti měla vyjet tabulka s přihlašovacími údaji --> někde na tvém routeru by měla být cedulka z přihlašovacím jménem a heslo ( nejčastější přihlaš. jméno/heslo : admin/admin nebo admin/1234 někdy 12345) --> A pak už musíš podle routeru najít, kde se nastavují náléžitosti pro wifi připojení ( u mě to je v položce Wireless) a tam někde uvidíš to vaše heslo, nastavíš ho a uložíš.

Edited by D@ndys
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Aha :d

Ale ja neviem tu adresu nemoze mi ju niekdo zistit prosim vás ?

najjednoduchšie bude, keď zájdeš za rodičmi, povieš im čo potrebuješ, pekne ich poprosíš a oni to s najväčšou pravdepodobnosťou spravia... pretože pokiaľ si nedokážeš ani poriadne prečítať príspevok, je zbytočné sa do niečoho takého púšťať

Edited by milous22
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...