Jump to content
  • 0

pomoc Serial Ban...


ActiV3Drifter

Dotaz

Čágo lidičky, poslední dobou mám problém s takzvanými "hackery" .... pořad si mění IP Adresu takže se pořád připojují na server... na pár serverech sem viděl že tam mají Serial ban že to zabanuje číslo počítače... zkoušel jediný který sem našel ale nefungoval ( http://samp-scripts.com/post/11631/Serial_Ban_System_[0.1]/GWX/filterscript/systems).... Může mi někdo říct jak ho můžu udělat popřípadě jestli ho už někdo nemá tak jestli by mi ho mohl poslat nebo dát link děkuji moc :)

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Si udelej databazi jmen a pak porovnavej..

 

 

:facepalm:

 

- Použij funkci do OnPlayerConnect:

 

if(strfind(Jmeno(playerid), "Jmeno", true) != -1)

{

SendClientMessage(playerid,0xFF0000FF,"Je nám líto, ale byl vám zablokován přístup na herní server.");

Ban(playerid);

return 0;

}

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Jj facepalm leda na tu tvoji super radu. Ta tvoje uchylarna bude fungovat tak, ze kdyz si "zablokuje" jmeno Pepa a pripoji se FrantaPepaJednicka tak ho to kopne.. clap clap.

 

 

:facepalm:

 

Ptal se jak zabanovat danou osobu .. ;) KuK

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Záleží na tom jak si hráč mění IP.

Každý server by měl mít zablokovaný přístup přes známé proxy servery a nejlépe blokovat i přístup z jiného státu/republiky/králoství atd...

Pokud má DIP tak je možnost zablokovat rozsah IP, to je ale špatné řešení jelikož tím zablokuješ jiné (potencionální) hráče.

 

Je tu však možnost zkombinovat obě tyto možnosti a gpci. (nejlepší řešení)

Zkontroluješ rozsah a pokud sedí tak i gpci, pokud sedí i to tak ban. Šance, že by jsi zablokoval neviného je malá... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Děkuji moc za pomoc :) ale ještě otázečka.... jak mám udělat aby po připojení  to hráčovi zkontorlovalo IP adresu a jeho Nick ale jen ty lidi který by byly napsaný v kodě.... a popřípadě kdyby IP adresa byla jiná tak mu to dalo kick... děkuji moc

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ak sa jedna len o dynamickú IP tak ho zabanuj pomocou script, Om3en tu niekedy davam FS na dynamiku alebo do banlistu daj IP v formate čislo.čislo.*.* Napr. 255.255.*.*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...