Jump to content
  • 0

pomoc Skiny zbraní


Noob14_

Dotaz

Zdravím,

Dnes sem se pokoušel vytvořit příkaz, který by nastavil zbraň na danou barvu,

No ono jsem to udělal takto a nefunguje to:

 

SetObjectMaterial(GetPlayerWeapon(playerid), 3, 3915, "libertyhi3", "mp_snow", 0x000000FF);

 

Dík za pomoc, má-li někdo s tímto zk. ;)

Link to comment
Share on other sites

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tj bzunda.. vytvoris si objekt a pripevnis ho na hrace

 

 

 

Bzunda jsi leda tak ty, nechápeš zřejmně smysl tohoto pojmu.

Nechci atachnout object, ale normálně givnout hráči zbraň např. 31 (KTEROU BUDE MOCT STŘÍLET.)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ech chapu to slovo. Ty asi nechapes, ze nemuzes hraci prebarvit zbran deme***. Proste si vytvor objekt, prebarvi si ho a attachni ho na hrace. waaau bude to vypadat jako ze ma zbran vid? Ted mu staci givnout norml zbran a co se stane? Waau bude to vypadat ze strili z objektu zbrane.. Premyslej priste hlavou a ne dic*em

 

 

Týjo, ty jses naučil i sprostá slova jo ?

- Jak jsi to napsal takto to nepůjde ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Noob, nevím o co se snažíš ale to co ti napsaů Lukasz jak to máš udělat, tak tal to doopavvdy funguje, zajimalo by mě jak si to asi ty představuješ ?

 

Btw. Nespamujte tady kvuli hádkám, když si někdo nedá řici, tak ho hned nebuzerujte...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

.......

Tak znova, prosím LOCK, zřejmně moderátor ani lukas neví co potřebuju

dk.

 

Oni ti to ale napsali správně...

 

Pokud tě chápu já, chceš mít třeba mp5, ale bílou... Tak givneš hráči mp5 a attachneš k němu model mp5, ale bílý... Malinko ho zvětšíš, aby se nebugovala textura...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jenom že on nechápe že to tak jde a že jiný zpusob není.Prostě attachneš zbran na hráče tzv object a ten přetexturuješ podle svých potřeb, třeba na červenou a následně givneš zbran hráčovi, co nechápeš brouku ? kdyby si to aspon zkusil a nepiskoval po nás...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tak má noob jen dlouhe vedení... mě se to taky někdy stava. a jo. fakt jine řešení asi neexistuje. tak za a. dbej natu radu co ti řekli za b. leavni pawno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...