Jump to content
  • 0

pomoc Registrace Y_ini - error if(fexist.....


Lam

Dotaz

Jednoduše stručně a rychle, sem noob učim se začínám, řikám si že bude ok si udělat první registraci ať pak už mam pocit že mam něco hotový a můžu se motivovat k další práci(učení), našel jsem návod na Y_ini, všude možně je to samé jako TU v podstatě sem to pročítal a tak klasicky kopíroval a postupně zkoušel kompilaci, nejdřív mi nahodilo pár errorů na definici users a tak, pohoda dopíšu a jedem dál ale mam tu error co prostě nedávám je to na řádku

 

if(fexist(UserPath(playerid)))

 

public OnPlayerConnect(playerid)
{
	if(fexist(UserPath(playerid)))
	{
		INI_ParseFile(UserPath(playerid), "LoadUser_%s", .bExtra = true, .extra = playerid);
  		ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_LOGIN, DIALOG_STYLE_INPUT,""COL_WHITE"Login",""COL_WHITE"Type your password below to login.","Login","Quit");
	}
	else
	{
 		ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_REGISTER, DIALOG_STYLE_INPUT,""COL_WHITE"Registering...",""COL_WHITE"Type your password below to register a new account.","Register","Quit");
	}
	return 1;
}

tento řádek stávkuje tímto způsobem

C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\XY.pwn(127) : error 001: expected token: "-string end-", but found "-identifier-"
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\XY.pwn(127) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\XY.pwn(127) : error 001: expected token: ";", but found ")"
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\XY.pwn(127) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\XY.pwn(127) : fatal error 107: too many error messages on one line

a jake ze mam definy (třeba sem něco zvrtal už tam)

#include <a_samp>
#include <YSI\y_ini>

#define DIALOG_REGISTER 1
#define DIALOG_LOGIN 2
#define DIALOG_SUCCESS_1 3
#define DIALOG_SUCCESS_2 4

#define Playerinfo
#define PATH "/users/%s.ini"
#define UserPath "/users/%s.ini"

#define COL_WHITE "{FFFFFF}"
#define COL_RED "{F81414}"
#define COL_GREEN "{00FF22}"
#define COL_LIGHTBLUE "{00CED1}"

Snad nekdo píchne, chybama se předce nejlíp učí, vsadim se že to bude prkotina a můžete se v  klidu smát, peace :)

Edited by Lam
Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

#define Playerinfo

 

....

 

Má tam byť pravdepodobne totok

 

enum ENUM

{

pKills,

pDeaths,

pPass,

....

}

 

new PlayerInfo[MAX_PLAYERS][ENUM];

 

čiže treba ten enum opraviť .. :)

 

//edit

 

enum pInfo

{
pPass,
pCash,
pAdmin,
pKills,
pDeaths
}
new PlayerInfo[MAX_PLAYERS][pInfo];

Edited by TeCHNoToMo
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tento enum tam mám

enum pInfo
{
    pPass,
    pCash,
    pAdmin,
    pKills,
    pDeaths
}
new PlayerInfo[MAX_PLAYERS][pInfo];

Tento tam mám

 

pInfo jsem zkoušel přepisovat na playerinfo a různé kombinace, všechno stávkuje ....no a nebo jsem hloupý :)

Edited by Lam
Link to comment
Share on other sites

  • 0

V pohodě, snad to někoho už potkalo a ví co s tim
 
- Info ... když odstraním mnou přidané definy (co nejsou v návodu) jsem na

C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\YX.pwn(137) : error 017: undefined symbol "UserPath"
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\YX.pwn(139) : error 017: undefined symbol "UserPath"
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\YX.pwn(151) : error 017: undefined symbol "UserPath"
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\YX.pwn(154) : error 017: undefined symbol "PlayerInfo"
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\YX.pwn(154) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\YX.pwn(154) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\YX.pwn(154) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Lam\Desktop\SAMP\gamemodes\YX.pwn(154) : fatal error 107: too many error messages on one line

jedná se čistý pwn + z návodu LINK ZDE

 

Když přidám Define PlayerInfo a Path tak jsem zase na začátku

Link to comment
Share on other sites

  • 0

#define PATH "CESTA/%s.ini"

 

stock UserPath(playerid)
{
new string[128],playername[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(playerid,playername,sizeof(playername));
format(string,sizeof(string),PATH,playername);
return string;
}

 

 k tomu playerinfo nemáš tam tú premennu new PlayerInfo[MAX_PLAYERS][pInfo];...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nené promňěná tam byla, celý jsem to udělal od základu znova a funguju, jedinej problém je, že se po registraci hráč zasekne v class selection ale to snad vyřešim, díky za váš čas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...