Jump to content
  • 0

pomoc Pickup vstup do domu


Mikoo

Dotaz

Caute stel by som pomoc ako spravim pickup aby ked si spravim dom v editore a pri ten barak pickup a ked nan pojdem nech ma portne do domu prosim o pomoc diki a prosim o popis jak nato 



Tu je aj code prosim spravte mi to aj stim diki moc:AddPlayerClass(181,1496.9926,-688.1040,95.5633,359.8247,0,0,0,0,0,0); // pickup

Edited by Mikoo
Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
new vstup,vystup;

v gamemodeinit

vstup = Createpickup(surkybla bla...)

vystup = Createpickup(surky....)

v onplayerpickup

if(vstup) setplayerpos(surky bla bla)

if(vystup) setplayerpos+int zrejme

samozrejme je to zjednodušene jak sa len dalo =D

Edited by Paulo*
Link to comment
Share on other sites

  • 0
new vstup,vystup;

v gamemodeinit

vstup = Createpickup(surkybla bla...)

vystup = Createpickup(surky....)

v onplayerpickup

if(vstup) setplayerpos(surky bla bla)

if(vystup) setplayerpos+int zrejme

samozrejme je to zjednodušene jak sa len dalo =D

 

rozhodne nedoporucuji, a pokud tak pres IsPlayerInRangeOfPoint divod: kdyz v pawnu vyuzijes vice nez 2 if(pickupid == pickup) tak se prohazuji... doporucim vyuzit muj include DaVe House System (DHS.inc)... jelikoz jak se koukam all soubory co tu byly ke stazeni nekdo smazal(duvod ze pry to bylo drahy), tak odkaz davam zde:

DOWNLOAD DHS

NAVOD ZDE

Edited by ĐaVe
Link to comment
Share on other sites

  • 0

rozhodne nedoporucuji, a pokud tak pres IsPlayerInRangeOfPoint divod: kdyz v pawnu vyuzijes vice nez 2 if(pickupid == pickup) tak se prohazuji... doporucim vyuzit muj include DaVe House System (DHS.inc)... jelikoz jak se koukam all soubory co tu byly ke stazeni nekdo smazal(duvod ze pry to bylo drahy), tak odkaz davam zde:

DOWNLOAD DHS

NAVOD ZDE

mohl bys mi vysvětlit jak jako prohazují ?:d já takové kraviny slyším furt ale ješte nikdy se mi to nestalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

rozhodne nedoporucuji, a pokud tak pres IsPlayerInRangeOfPoint divod: kdyz v pawnu vyuzijes vice nez 2 if(pickupid == pickup) tak se prohazuji... doporucim vyuzit muj include DaVe House System (DHS.inc)... jelikoz jak se koukam all soubory co tu byly ke stazeni nekdo smazal(duvod ze pry to bylo drahy), tak odkaz davam zde:

DOWNLOAD DHS

NAVOD ZDE

zadnej soubor smazanej nebyl. vic informaci je ve statusu co sem psal a v komentarich.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

zadnej soubor smazanej nebyl. vic informaci je ve statusu co sem psal a v komentarich.

jo sorry :d

mohl bys mi vysvětlit jak jako prohazují ? :d já takové kraviny slyším furt ale ješte nikdy se mi to nestalo.

jednoduse, kdyz das vice krat nez myslim 2x kontrolu rozdilnych pickupu tak se prohazuji, proste pujdes na pickup zbrane  a da ti to misto zbrani zivoty, to by jsi poznal pri tvorbe modu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jo sorry :d

jednoduse, kdyz das vice krat nez myslim 2x kontrolu rozdilnych pickupu tak se prohazuji, proste pujdes na pickup zbrane  a da ti to misto zbrani zivoty, to by jsi poznal pri tvorbe modu :)

měl jsem 21 pickupu a nikdy nepřehazovaly... :d takže fakt ne

Link to comment
Share on other sites

  • 0

měl jsem 21 pickupu a nikdy nepřehazovaly... :d takže fakt ne

hej tak nevim no, ja jak s pawnem zacinal asi v roce 2011 tak tam ten bug byl, jestli ho uz opravili to nevim :)

aji ATomas tady na to udelal script aby se neprohazovaly pokud si vzpominam :) jo a kamos tedka preve delal taky pul roku z5 pickupy a ze mu to prohazovalo :) nevim co mel za pawno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...