Jump to content
  • 0

pomoc fatal error 100: cannot read from file: "internal\y_version"


ondra220

Dotaz

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak tento error odstranit. Script funguje, jen pokud se v něm pokusím něco přepsat, nebo to jen zkusím zcompilovat do .amx, tak přestane fungovat. ( Protože se nevytvoří .amx )

Byl bych rád za každou pomoc.

 

Teď se mi to stalo už u druhého filéscriptu....

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

U všech ne jen u 2 stažených scriptů. Normálně když stáhnu jak pwn tak amx a dám to do filescriptů, tak to šlape. Ale když stáhnu jen pwn a pokusím se to v pawnu překompilovat tak to nejde.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak jsi stáhni tenhle od mě: http://pawno.cz/files/file/404-ysi/ nebo tenhle od Qwera: http://pawno.cz/files/file/312-samp-03z-ysi/

Ta moje je novější, ale v Beta versi a ta od Qwera je starší, ale za to v osvědčené a plně fungující versi. Vyber jsi, ch chceš....


//E: Ty složky a soubory musíš mít v includech všechny, ne pouze y_version. Vše na sebe navazuje - jsou propojený mezi sebou. Jako samostatný include ti to fungovat nebude.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hele s tím mým YSI to nejde hází mi to error na to, že nemám nadefinované IfWindow v jednom z YSI includů. Pak jsem zkusil Qwerovo YSI a šlo mi to, ale se třema warningama, které jdou krásně odstranit + warning 217: loose indentation.

 

Warningy:

Test.pwn(43) : warning 203: symbol is never used: "value"
Test.pwn(43) : warning 203: symbol is never used: "name"
Test.pwn(358) : warning 203: symbol is never used: "inJail"

warning 217: loose indentation. jsem odstranil #pragma tabsize 0, ale ty jsi to odtabuj, já to takhle dělal, abych to mohl na rychlo zkusit.

 

Závěr: Pokud používáš YSI Beta 4.0 radši ho z PC vymaž a stáhni si to od Qwera. Je už léta používané a mělo by všechno jet bez chyb.

PS: Tu chybu s IsWindows mi to hází podruhé, takže bůh ví kolik tam toho ještě nefunguje, já taky přecházím na YSI 3.1.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. Stáhnu novej SAMP server

2. Vložím Filescript

3. Zapnu Pawno - Zkouším upravit

4. Hlásí to že chybí sscanf2 ( sscanf přidám )

5. Když maká sscanf, chce to zcmd ( zcmd přidám )

6. A pak přidám YSI od Qwera

 

Stejně mi to hlasí ten ********** ERROR :(

 

Díky za snahu pomoct.... ( neironicky )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak si to uprav jak chceš, pak mi do SZ pošli kód a já ti někam hodím amx.

 

Chyba musí být někde u tebe, tenhle error to hlásí, když máš někde špatně umístěný include a pawn ho nemůže najít. Zkontroluj zdá máš stejnou cestu k y_version jako já - ve složce, kde máš pawno\include\YSI\internal

Další problém může být ten, že máš v PC vícekrát pawno(myšleno editor). Zapneš třeba ten, kde máš tyhle includy, ale ono je to čte z jinačí složky include, kterou máš umístěnou ještě někde jinde v PC, takže vymaž všechny ostatní pawna a nech si POUZE JEDNO!!!

Edited by D@ndys
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...