Jump to content

gamemode JailBreak - Prison Gamemode [ NA STIAHNUTIE ! ] + .pwn


Danny

Recommended Posts

Zdravím,

 

poslednou dobou som bol zažratý do pawna, v respektíve asi za posledné 2 týždne. A rozhodol som sa, že spustoším taký gamemód, prison..moja prvá mienka bola, že spravím priameho konkurenta pre prison fox river, ale.. nakoniec, teda dnes, ma to nejako prestalo baviť.. neviem si pomôcť, nechce sa mi skriptiť mód, ktorý skriptiť už nechcem.

 

Rozhodol som sa teda, že mód zverejním, so všektým, čo tam zatiaľ mám hotové.

 

Na móde pracujem od 19.2.2015, teda je logické, že je to mód, ktorý nieje dokončený. Preto ho sem dávam ak by sa našiel niekto, kto by mód rád dokončil, a zaprísahal mi, že ma nechá aspoň v Credits, tak mu mód pošlem aj v .pwn verzii.

 

Mód má cez 3200 riadkov, je v ňom celý základ prison gamemódu, verte či nie, toto všetko som stihol spustošiť za 2 týždne, čo čľovek neurobí, keď sa mu chce, haha.

 

Kompletný admin systém so 4mi levelmi (Akademik, Administrátor, Hlavný administrátor, Vývojár)

Každý level má dosť unikátnych príkazov, najviac ich má administrátor, ceľkovo administrátori majú k dispozícii cez 30 príkazov, pomocou ktorých vedia ovládať celú veznicu, a kontrolovať hráčov.

Dalej je k dispozícii systém hladu, teda hráčovi sa uberá hľad, a musí sa chodiť pravidelne najesť, v opačnom prípade umrie.

V móde je integrovaný jeden systém úteku, za ktorý hráč dostane 100 bodov, v priebehu úteku, na moste Golden Gate je colný detektor, a hráč má 30% šancu, že sa mu podarí cez detektor prejsť. Detektor nejde nijak obísť, takže hráč cez ten detektor musí prejsť, aby mohol pokračovať v úteku.

K dispozícii je dozorcovský systém, vezeň keď začne unikať, dozorca dostane alarm a musí vezňa chytiť, môže sa portnúť do garáže, teda vezeň má mierny náskok, ale vezeň musí preklikávať dialógy počas úteku, a je tam tá šanca, že mu útek nevýde, lebo ho chytia na colnici.

Vezňi môžu trénovať silu, za každý úspešný tréning získa vezeň 1 bod do sily, a za určitý počet bodov sily, si vezni môžu vybrať lepšie bojové umenia, ktoré slúžia či už do duelov, alebo na fight medzi vezňami.

K dispozícii je aj boxovací duel, do ktorého sa vezni môžu pripojiť. Víťaz v dueli získa 3 body, a pocit, že porazil vezňa, je to taký mini duelovací systém, keď sa hráči nudia.

K dispozícii je aj informačný systém, ktorý zobrazuje štatistiky hráčov, hráči sa môžu teda prebiehať až vo viac ako 15 štatistikách, ako sú herné hodiny, body sily, úteky, úspešné/neúspešné, sebevraždy, killy, zabitia dozorcov, a dalších.

Taktiež je v móde kompletný registračný systém pomocou dialógov, ktorý je bezchybný a zapisuje údaje do používateľsky nahranej zložky.

Dalej je k dispozícii BOT FERKO, ktorý upozorní hráčov v prípade že nadávajú, poradí ím ak niečo nevedia a môžte si nastaviť viacero giest, ktoré bude FERKO ovládať.

K dispozícii pre dozorcov je taktiež plne funkčná zbrojka, v ktorej si môžu vyberať, ukladať zbrane a každý má vlastnú zbrojku, teda sa nemôže stať, že by sa niečo stratilo.

Mapa veznice je ceľkom pekná, prepracovaná, vezeň sa nemôže bugnúť ani utiecť pomocou cheatu, keďže sa nacháza v interiéri. Na servery je taktiež automatický anticheat, ktorý kontroluje všetkým hráčom základné aspekty, pomocou ktorých by hráči mohli podvádzať.

Dalej je k dispozícii reakčná súťaž, vybere sa náhodný text, a hráč ktorý tento text napíše ako prvý, bere body.

Systém ukladania účtov je veľmi premakaný.

Každý vezeň sa spawne do vlastnej cely, teda nieje možné, aby boli dvaja hráči v rovnakej cele.

 

 

To je asi tak všetko, čo sa mi podarilo napawniť za 2 .. skoro 3 týždne. Bavilo ma to, už prestalo.. ak by teda niekto mal záujem v tom pokračovať, stačí napísať a pošlem mu aj .pwn verziu... PS: Útek má veľmi zaujímavý príbeh.

 

Danny

 

 

LINK PRE STIAHNUTIE: 
http://pawno.cz/files/file/431-jailbreak-gamemode/
 

 

 

 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ano, lebo mi ho este neschvalili, co som denne asi 5x replikoval do chatu. Vyriesim to hned.


LOCK.

 

Pawn na stiahnutie nedám NIKDY, lebo to už nemám. Áno, nasral som si do huby.. 5 hodín po založení tohoto témata, som to radšej zmazal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...