Jump to content

GTA 5 Update error


D4n09

Recommended Posts

Ahoj nevím už co dělat pač psaní na support bez odpovědi jsou už vzdal 

jistě víte že včera vyšel update heist no přišel sem domu celý natěšený zapl ps3 a hra se začla aktualizovat problém je v tom že to tak po 1 až 10% začalo psát obtained error a stahování se zrušilo zkoušel sem na google hledat návody jak to opravit či tak něco ale nic nepomohlo nevím jestli tu někdo hraje Gta 5 ale zkusit to můžu jestli nevíte co s tím jestli prostě je něco blbě nebo mam prostě čekat :/ předem díky za jakékoliv ohlasy pač sem zoufalej už 

Link to comment
Share on other sites

Máš dobré připojení k netu? Nebo dostatek místa? Nemám s PS3 zkušenosti, ale když jsem si to aktualizoval na xbox tak mi dělalo něco podobného tak jsem si ho přenesl pod router wifi a vše jelo v pořádku.

Link to comment
Share on other sites

tím to není když nemáš místo napíše ti to že nemáš místo tohle je vyloženě error při stahování taky sem si myslel že mam něco s netem ale ostatní hry se aktualizují v pohodě jen to Gtačko dělá toto :/ včera to mělo víc lidí ale dneska to v podstatě všem už šlo tak opravdu nevím a na podpoře na mě se*ou
 

 
název erroru  80710723
Edited by D4n09
Link to comment
Share on other sites

počkám do víkendu jestli to nepujde tak zkusím to co si napsal každopádně díky za rady :)

EDIT::: tak dnes to doběhlo už na 68 pak se to seklo a pak ten error :d já už z toho umírám 

Edited by D4n09
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...