Jump to content
  • 0

pomoc Ukládání.


snake3321

Dotaz

Dobrý den, rád bych se zeptal jak udělám ukládání do ScriptFiles, že bych si tam vytvořil složku a tam by se ukládala jen hráčova proměnná při odpojení a při připojení by se zase dala na hodnotu. Dejme tomu, že vytvářím script kde se například připojí nový hráč a má proměnnou na 1 aby mohl příkaz použít (Je to bonus který by šel použít jen 1x ale to už si udělám logicky sám, jen to ukládání), když hráč příkaz použije, proměnná se mu nastaví třeba na 2 a při odpojení se mu ta hodnota 2 uloží a tím pádem při opětovném připojení už příkaz nemůže použít (Nejlépe rovnou přes IP aby toho hráči nezneužívaly a neměly tak multi-accounty. Předem děkuji.

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Doporučuju stáhnou includ Dini nebo y_ini. Pak po odpojení hráče naformátuješ jeho cestu k souboru:

[/code]

new path[32], name[MAX_PLAYER_NAME];

GetPlayerName(playerid, name, sizeof(name));

format(path, sizeof(path), "/users/%s.ini", name);

[/code]

Pak ukládáš do toho path. Samozřejmě musíš taky ten soubor vytvořit.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vím, že by to asi bylo moc na rozepisování ale o tomto jsem opravdu něják moc neslyšel, ty indcludy mám, ale jak naformátovat tu cestu a pak ten path :/, pokud by vám to tedy nevadilo mi to tady něják napsat abych se nemusel něják víc ptát, ale jak píšu, jen pokud by vám to nevadilo :) . (Stačil by nějáký přesný URL odkaz na nějákej klidně i anglický tutorial :) ).

Edited by snake3321
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...