Jump to content
  • 0

pomoc Pomoc s Pawnem


Rudewolff

Dotaz

Zdravím;)

 

Až si tohle přečtete tak ti zkušení modeláři atd. budou říkat vrať se do školky atd...

 

Ale stejně se zeptám.

 

 

Pořád mi není jasné co kam mám vložit a co nechat atd. Máme všechny vymazat? nebo mám nechat jen to co podle návodu potřebuji?Pořád mi není jasné jak v pawnu něco udělat... Zvládnu pouze základní tip ale nic jiného...

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nevím o čem tu mluvíš, myslíš na hosting co vložit ?

ne mluvi o pawnu jak se s nim dela :)

 

 

Zdravím;)

 

Až si tohle přečtete tak ti zkušení modeláři atd. budou říkat vrať se do školky atd...

 

Ale stejně se zeptám.

 

 

Pořád mi není jasné co kam mám vložit a co nechat atd. Máme všechny vymazat? nebo mám nechat jen to co podle návodu potřebuji?Pořád mi není jasné jak v pawnu něco udělat... Zvládnu pouze základní tip ale nic jiného...

par tutorialu a navodu by tu na pawnu mohlo byt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ne když si otevřu pawno... je tam plno textu jako například Player Comand... no a já nevím co kam vložit...

 

Například když chci udělat bombu a postupoval jsem přesně podle návodu a pak když jsem dal F5 tak mi to psalo 9 erorů....

 

Chápeš?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ne když si otevřu pawno... je tam plno textu jako například Player Comand... no a já nevím co kam vložit...

 

Například když chci udělat bombu a postupoval jsem přesně podle návodu a pak když jsem dal F5 tak mi to psalo 9 erorů....

 

Chápeš?

 

to se hodne blbe vysvetluje kdyz neznas ani zaklad :d pokud se to chces naucit je potreba zkoumat, zkouset... to kdyby ti mel nekdo vysvetlit to by trvalo nez bys to pochopil snad dele nez kdyz na to prijdes sam :) nebo se prihlas k ATomasovi porada 7dmi denni kurz pawna  :d

Edited by ĐaVe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...