Jump to content

Gunman 2 - hledám zájemce


ĐaVe

Recommended Posts

Bylo nebylo, davno nedavno :d asi rok zpatky nebo mozna cca 9 mesicu uz nevim je to doba :d proste jsem kdysi delal hru Gunman 1, tato hra byla z vrchu a nebyla nejak zabavna tak jsem se kdysi rozhodl udelat verzi 2 ve 3D verzi.... vozidlo, ktere ve hre jsem kdesi stahl uz ani nevim kde.... melo tam byt docasne na testovani a casem jsem mel v planu tam vytvorit svoje 3D vozidla, hru jsem nacal v game makeru 6 a 8 aby to jelo skoro na vsech windowsech tak jsem to delal v 6 a pro novejsi windowsy konvertoval v 8micce.... jelikoz uz na to nemam cas a ani me programovani nebavi uz, hledam nekoho, kdo by to chtel dodelat...

ovladani:

-sipky - rizeni auta
-W S A D - pohyb hrace + pohyb kamery pri rizeni auta
-BACKSPACE - vystoupeni z vozidla
-ENTER - nastoupeni do vozidla //(je to zabugovany, dela se to tam blbe v GMK, jde nastoupit jen u spolujezdcovych dveri a kdyz vystoupis z auta uz do nej nenastoupis)

hru jsem celou delal ja krome toho auta a jeho kol

voda je pohybliva, chtel jsem udelat hru jako gta ale je tam moc prace a ja uz na to nemam delsi dobu naladu ani cas :d

 

DOWNLOAD Gunman II DEMO heslo archivu je pawno

post-8501-0-40360400-1422718815_thumb.jpg

post-8501-0-13293000-1422718823_thumb.jpg

post-8501-0-30977500-1422718830_thumb.jpg

Edited by ĐaVe
Link to comment
Share on other sites

:d akorat jsem tam zapomel vratit ze kdyz vystoupis z auta :d aby byl hrac jako pevny objekt a mohl kolidovat zase s baraky :d


ale to neni problem tam pripsat :d vis jak se snazis opravit bugy :d a game maker ti nerozumi :d zkousis ruzne kombinace a takhle to dopada :d


hej ted se mi povedlo opravit ty dva bugy :d v GunmanII.gm6 :d uz kdyz vystoupis neprochazis stenami a uz muzes znovu nastoupit do kary po vystoupeni z ni :d

Edited by ĐaVe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...