Jump to content

script Project Sideways


Coles

Recommended Posts

Serus.

 

Rozhodl jsem se, že zveřejním né moc úspěšněj mód, kterej jsem dělal ještě před LA-RP. Dalo by se vlastně říct, že jsem se na tom i naučil pawn.

Mód je jmenuje Project Sideways - Dřív jsem se dost věnoval driftu v sampu, no to mě vlastně přivedlo k pawnu. Chtěli jsme vlastní server, tak jsem na tom začal makat. V módu je 6 admin levelů, 3 VIP levely. Spustu warpů, funkcí, custom mapek na drifty. Mód obsahuje i pár DM map společně s DM systémem. Jediná věc, kterou jsem nedělal já, je drift counter - originální author myslím Gamer_Z - nejsem si teď úplně jistý.

No co, tady to máte, dělejte si s tím co chcete, ačkoliv bych byl rád kdyby jste aspoň nepřepsali authora :d

 

- Ke spuštění potřebujete pluginy sscanf, streamer

- Uploadnu tady jen gamemode, filterscipty, strukturu scriptfiles a pawno s includama, víc se sem nevejde.

 

Project Sideways server.zip

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Porušuješ pravidla ! :d Patří to do sekce Herní módy po případě pokud chceš aby to bylo ke stáhnutí (i se zdrojovým kódem co že je povinné) tak to musíš nahrát do sekce "Ke stáhnutí" a počkat na Globálního moderátora aby ti to schválil.Jinak mrknu se jak sis stím pohrál. 

Link to comment
Share on other sites

Tak to tam přesuňte, chtěl jsem se jen podělit o něco, co mi leží už dost dlouho na HDD a asi se k tomu už nikdy nevrátím :d

Samozřejmě to je i se zdrojovým kodém.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...