Jump to content
  • 0

pomoc aky program na text draw


scrofly

Dotaz

Ahoj

 

Chtěl bych si udelat pri registraci,aby za tim dialogem na heslo byl nejaky obrazek s nápisem.

 

tedy vlastne nez by se objevil dialog tk ze by byl obrázek a v nem napsaný nacitani... a nasledne by se objevila moje registrace s dialogem

Po přihlášení bych měl pod radarem nazev modu a u peste by bylo napsane web serveru,

 

Vim, ze na to ptorebuju nejaky program graficky, ktery mi pak udela i kod v tech textdrawech.

 

Od vas potrebuju abyste mi rekli nazev toho programu pres ktery se delaji tyhle textdrawy a budu moc hodny i link na stahnuti diky moc za snahu vsem

Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A čo tak tvoja snaha? Ty si nevieš taký program vyhladať na internete? Mimo to, aj tu na pawne keď napíšeš do vyhľadávania požiadavok, tak ti ho nájde, aha.. aké jednoduché, a je tu nato tuším aj návod.

Každopádne aby som nebol úplná mrcha, tak skús Firewall textdraw editor, niesom si presne istý ako sa volá, ale ak sa potrápiš, určite ho nájdeš.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dik danny aspon zes napsal naky editor....

 

Já to hleda vazne dlouho nekolik hodin na YT na jedn jsem i stahoval a delal to podle tut na youtube ale neslo to asi 6 hodin sem se v tom hrabal a neslo to. a na pawno sem sel az druhej den .... tu je forum nato ,tak lidi nejaky stim maj zkusenosti a podeli se stim .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...