Jump to content

gamemode Fort Carson RolePlay


Polisek

Recommended Posts

Upřímně, ten interiér je otřes. Objekty se překrývají, celé je to nějaké prázdné. Výtah se ani nezavřel, spíš bych to dal třeba na stisknutí nějakého tlačítka. Další věc: Vchod bych určitě nedal na místo, kde se točí nějaká palice(nevím jak to nazvat :d), která tě vezme s sebou pokaždé co se k ní přiblížíš, nebo vyjdeš z interieru ven - už jen z principu, že se bude jednat o RP server. Pak mám ještě jeden dodatek k portu do interiéru - pokud máš nízký ping a a jenom pár objektů(Předpokládám, že používáš streamer plugin.), tak není problém, ale ve větším počtu hráčů se ti bude stávat, že se mapa nestihne vystreamovat a hráč propadne, takže si tam dej alespoň vteřinu, nebo dvě prodlevu na freeze, nebo vytvoř objekt na kterém se bude hráč spawnovat klasicky přes implicitní systém objectů sampu(Zůstane vytvořen vždy a koliduje s pedem hráče, tudíž nepropadne).

Ok Díky za Názor.

Link to comment
Share on other sites

Poliši suprová práce nenech se odradit:)

Díky Moc

No tak on ten tzv. "Role Play" nedělá :) :) :)

Tím myslíš že Coles ten RolePlay nedělá ?

Průběžné Info:

-Webové Stránky ve vývoji

-Tachometr - Dodělám dneska 26.2.2015    22:30 - Bude dokončet základ

-Zítra začnu děláš Vehicle System

- Koupení

- Prodej

- Slot

- Benzín

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tvorba pozastavena:

 

 

Zde je důvod:

Proč dělat mod RP když teď asi vypukla RP horečka.

Proč vypukla ?

SFBRP jede v plném proudu

LARP jede ještě lépe.

Všichni proto dělají mod RolePlay aby take meli denne na server tolik hračů jako servery které jsem jmenoval.

 

Takže než se blázinec uklidni zkusím udělat nějakej originalnější mod a rychlejší na tvorbu.

Ovšem kvalitní bude taky doufám.

 

 

Protože opravdu nemá cenu dělat něco co dělá každej.

A v počet serverů RolePlay stoupá.

Takže si zkusím získat hráče trošku novějším modem který nebudu prezentovat ale jen pro zábavu si ho udělám a jestli se mi zalíbí zveřejním.

 

Zatím vše děkuji

Link to comment
Share on other sites

je to na prd pamatuju za doby sa-mp 0.2x kdy sis zapl samp klikl na *internet* a vyletěli ti servery typu stunt freeroam atd a teď ? Dáš internet a všude samej roleplay nevím co s tím každý má co server to roleplay a zrovna tenhle typ modu mě nebaví takže souhlasím s tebou vyprdni se teď na to 

Link to comment
Share on other sites

Jsem netušil, že 3-5 lidí na SFB se dá označovat za stav "jede v plném proudu". Jinak, pokud jsi opravdu ten mod udělal do takového progressu, tak tě určitě tohle nerozhodí a nezahodíš X měsíční práci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...