Jump to content

hledám Tým pre všetkých


Danny

Recommended Posts

Pekný deň prajem,

 

už dlhú dobu mám v pláne jeden projekt, ktorý chcem založiť, nakoľko ale nepoznám tak veľký dostatok fór, kde by som mohol nájsť užívateľov s kompetenciami aké požadujem, tak som sa rozhodol, že to napíšem práve sem.

 

Jedná sa o projekt, ktorý by sa mal postupom času rozrastať, a získavať prístup do viacero odvetví ako sú napríklad ďalšie možné multiplayerové hry.

 

Projekt by bol teda primárne založený na hre GTA SA Multiplayer a bol by to jednoducho komunitný portál pre hráčov.

 

Hľadám kvalitný a spoľahlivý tým ľudí, ktorí majú kvalitné ruky, hlavu a chcú si aj zarobiť. Chcem týmto projektom vlastne aj obmedziť počet serverov s herným módom reálnej zeme, čiže chcem priviesť na herné plátno podobný mód, s lepším a rozšírenejším dejom. 

 

Nieje isté, že by sa tento projekt začal rozvíjať hneď teraz, je dosť možné že kapacity/tým bude v plnom množstve až na budúci rok, takže všetci, ktorí by boli potenciálny záujemcovia by museli počkať.

 

Avšak mám záujem o ľudí, ktorý by sa pohybovali v týchto odvetviach (samozrejme že by každý mal mať s patričným oborom aj určité skúsenosti):

 

- Pawner módu (tvorba, vývoj módu podľa požiadavok)

- Projektant webstránky (webmaster)

- Grafik webstránky (grafika webstránok)

- Komunitný manažér (starosť o celý pohyb zvyšku týmu, aby všetko išlo, tak ako malo.. táto funkcia sa dá nazvať aj ako hlavný administrátor)

- a dalšie... (nápady a pripomienky do tématu)

 

Je to len formálny pokus vytvoriť niečo nové.. ak sa nechytí, tak sa nechytí, je to dosť možné, nakoľko aktivita na tomto fóre dosť klesla, ale stále viem, že sú tu užívatelia, ktorí by sa radi pustili do niečoho nového.

 

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Hezky si to popsal ale myslím že ti to zdarma nikdo dělat nebude ...

"Hľadám kvalitný a spoľahlivý tým ľudí, ktorí majú kvalitné ruky, hlavu a chcú si aj zarobiť"

 

je videt jak sis to precetl...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, ak by si pozorne čítal to, čo som napísal našiel by si tam aj to, že za patričný post, teda prácu som ochotný aj zaplatiť, kvalita nieje zadarmo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...