Jump to content

Uprava Fotografie


RIP

Recommended Posts

Vedel by mi niekto poradit ako upravit fotografiu aby tam bol dole ten nazov co tam bol zachovalo tak isto ako v predoslom stave, len ten nazov si prepisat podla seba ale aby to vypadalo tak isto len nazov iny .. 

Link to comment
Share on other sites

Mas normalnu fotografiu zachovalu len nechces z nej nic poskodit, len ten nazov na nej upravit aby to vyzeralo presne tak ako predtym len nazov iny nie aby to bolo orezane ono to musi splynut stym, ako predtym .. 

Link to comment
Share on other sites

Však ako mám tu podpis to stránka nenalezena, tak to chcem zmeniť na príklad stránka nalezena len tak je to s tou druhou fotografou a chcem to zanechať presne v tej podobe len iný text. 

Link to comment
Share on other sites

Aha tak to neuděláš bez editoru. Víš editor (PSD, Zoner apod.) exportuje poté obrázek do finální podoby (JPG,JPEG,PNG) a z této formy jej již nemůžeš upravovat (TEXTY, Další vrstvy) takže asi tak ...Maximálně zkusit najít prázdný obrázek a dát tam ty texty.

Link to comment
Share on other sites

Aha tak to neuděláš bez editoru. Víš editor (PSD, Zoner apod.) exportuje poté obrázek do finální podoby (JPG,JPEG,PNG) a z této formy jej již nemůžeš upravovat (TEXTY, Další vrstvy) takže asi tak ...Maximálně zkusit najít prázdný obrázek a dát tam ty texty.

 

Nie, práveže ja tam chcem ponechať všetko aj to pozadie. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...