Jump to content

Po instalaci windows xp nejde internet


MiNiX

Recommended Posts

Ahoj vsichni :d. Mam problem s pocitacem a potreboval bych ho rychle vyresit. Takze k veci.. Dnes jsem si na pocitaci preinstaloval operak (z win xp zas na win xp) a I naformatoval disk, pac komp byl hrozne zasekanej a disk plnej kravin ktery uz nepotrebuju. Instalace I formatovani se povedlo, komp se neseka proste parada ale nejde mi internet. Kabel v kompu je ale proste komp nevii. Napadlo mne ze by to mohlo byt I treba ovladacema k zakladni desce jenze veci od kompu kterej uz mam strasne dlouho tak uz asi nejsou, nevim :d. Cetl jsem na netu par clanku jenomze vubec nechapu veci jako TCP a tyhle zkratky/veci ohledne site. Kdyby mi nekdo pomohl a nemluvil na mne temito skratkami tak bych byl moc vdecny. Omlouvam se za diakritiku a chyby v textu, pisu totiz z mobilu protoze z kompu by to asi neslo, logicky :DD

Link to comment
Share on other sites

Tak zvuk mi v podatate taky nepujde :p.. ovladace ok. Skusim to, ja si to myslel no


Jo a jeste. Jakej ovladac mam stahnout pro zvukovku ? To nemusi byt origo od ni ne ? U zvukovky je to snad jedno myslim 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...