Jump to content
  • 0

pomoc Ban na IP - dodatečně..


Tedy

Dotaz

Zdarec,

chtěl jsem se zeptat zda by mi někdo dovedl poradit,jak udělat příkaz na dodatečný BAN IP adresy - ( nemyslím /rcon banip (IP) )

Řešení pomocí /rcon banip nechci proto,protože tam nejde dát "důvod" = zniká mi zmatek v BANLISTU :d:p

Děkuji za každou pomoc (předem ) :d:)

Link to comment
Share on other sites

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ale ja jsem to myslel tak,ze bych na serveru zadal napriklad " /banip IP adresa hackovani.. proste prikaz pro Admina. Jde mi hlavne o to,aby tam byl ten duvod a,aby to bylo v banlistu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Když já nevím jak se dělá některý příkaz  z Admin systému udělám tohle.

 

Například nevím jak se dělá:  Clearchat, Ban id důvod  a podobné příkazy.

Stáhnu si nějaký Admin Script a z něho to vykoumám da-li se říct okopčím a tak to pochopím.

 

Dělej to taky tak a můžeš si vytvořit dokonce i vlastní Admin script.

Jen nemůžeš napsat to co já právě teď.

Jinak ti budou ostatní nadávat že nic nedokážeš sám a všechno musíš okopírovat ostatním.

Jenže já se učím tak mě je to u řiti :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zadal jsem do googlu 'samp ip ban tutorial' a mám to hned. http://forum.ragezone.com/f500/tutorial-sa-mp-ban-command-614690/

Banuje to tak, že dáš /ban id důvod a zabanuje to jak nick, tak i ip

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jo,oka ,děkuji,ale asi pořád nevíte co se snažím udělat - ten ban má sloužit pro zabanovaní toho,kdo není momentálně na serveru (přesněji zabanování jeho IP )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

stiahni si sscanf .. čkj pošlem ti nejak iba ako by si zadával .. Nechce sa mi to moc rozpisovať tak to berem z lahka :d

#include <sscanf> //SCANF najdeš tu ! // Daj do zložky .txt pridaj tam na hore include a samp a uložiť ako .. atam napíš sscanf.inc 
#include <a_samp>
#include <zcmd>
CMD:banip(playerid,params[])
{
new pid,ip;
if(sscanf(params, "usu", pid,reason,ftime)) return SCM(playerid,-1,"{FF0000}[ ! ]{FFFFFF}Použi /banip [id] [dôvod] {FF0000}[ ! ]{FFFFFF}");

GetPlayerId(DOPLN SI )
Uložíš subor .. ako a tak blabla bla
return 1;
}
public OnPlayerConnect(playerid)
{
NAčítaš 
if(GetPlayerId(DOPLN SI == (Z NACITANIA PR. : dini_Get(cesta,ip))))
{
SendClientMessage(playerid,-1,"Máš Ip Ban ! Neprípojíš sa na server !");
Kick(playerid);
}else{
Tu pr. Prihlásenie 
}
return 1;
}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

stiahni si sscanf .. čkj pošlem ti nejak iba ako by si zadával .. Nechce sa mi to moc rozpisovať tak to berem z lahka :d

#include <sscanf> //SCANF najdeš tu ! // Daj do zložky .txt pridaj tam na hore include a samp a uložiť ako .. atam napíš sscanf.inc 
#include <a_samp>
#include <zcmd>
CMD:banip(playerid,params[])
{
new pid,ip;
if(sscanf(params, "usu", pid,reason,ftime)) return SCM(playerid,-1,"{FF0000}[ ! ]{FFFFFF}Použi /banip [id] [dôvod] {FF0000}[ ! ]{FFFFFF}");

GetPlayerId(DOPLN SI )
Uložíš subor .. ako a tak blabla bla
return 1;
}
public OnPlayerConnect(playerid)
{
NAčítaš 
if(GetPlayerId(DOPLN SI == (Z NACITANIA PR. : dini_Get(cesta,ip))))
{
SendClientMessage(playerid,-1,"Máš Ip Ban ! Neprípojíš sa na server !");
Kick(playerid);
}else{
Tu pr. Prihlásenie 
}
return 1;
}

Díky moc :) - Ale nechci to banovat na ID ... chci ten BAN udělit jakoby dodatečně,že dám /banip [iP adresa] důvod.. :(

 

 

 

tak si tu IP jednoduše při registrování hráču nech zapisovat do hráčovi složky a pak když budeš chtít dát ip ban tak si to můžeš z toho opsat ;)

 

Diky,dobrej napad,ale uz jsem neco takoveho zkousel a nefungovalo to :(

Edited by Tedy
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ip adresu v příkazu můžeš zadat jako text, jen v pawn neexistuje regex, tak si budeš muset vytvořit vlastní funkci pro ověření správnosti (0-255.0-255.0-255.0-255). Tu ip adresu zapíšeš do souboru a při připojení hráče na server se projede ten soubor a budeš porovnávat..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...