Jump to content

gamemode San Andreas Freeroam


PepinCZ

Recommended Posts

San Andreas Freeroam

 

Menší popis:

 

Ahoj,

dělám si svůj první mód, takže od něj nic super nečekejte. Zatím jsem ho pojmenoval San Adreas Freeroam, ale asi ho přejmenuju.

Jak jste se dočetli, bude to Freeroam mód. Budou tam takové obviklé věci jako domy, hotely, povolání atd; ale chci tam taky zakomponovat plno originálních věcí.

Nevím kdy ten mód dokončím. Kdo by chtěl se mnou pracovat, určitě mi napište na skype j.miegl. Děkuji moc :)

 

Co už je hotové:

 

Registrace a přihlášení

Admin systém

House systém

Mobilní telefon, možnost poslat zprávu 

 

Co se připravuje:

 

Event systém

Obchody s elektronikou (mobil, počítač)

Počítač

Custom interiéry domů

Hotely

Povolání

Kasína a sázky + loterie

Obchody s auty

Rozšířená mapa

Závody

Deadmatche

Parachuting

Řidičský, letecký průkaz

Fun mapy

Mise

 

A další věci...

Link to comment
Share on other sites

Upřímně řečeno, takto vypadá Freeroam?

   ... Co vím, tak Freeroam žádné povolání, hotely, sázky apd. nemá.

       (Domy ano, ale když už tak na serverech kde to má cenu a jsou tam doopravdy originální prvky a má cenu tam hrát..)
   ... Udělej z toho rovnou Roleplay s prvky Freeroamu když už..

 

(Prosím vás předem.. nevyvolávejme tu flame, jen jsem se vyjádřil..)

Link to comment
Share on other sites

Tak to mě překvapilo, ale když už tu jsou i jiné kategorie módů (Roleplay, deathmatch, capture the flag apd.) proč jich nevyužít? Navíc, bez urážky, ale pochybuji že by Pepino, jako začínající pawner dokázal dát do hromady všechny tyto prvky dohromady tak, aby si uživatelé při samotném hraní nepřekáželi a aby to bylo vyvážené a né přehnané.. Možná jsem se vyjádřil blbě, tak se omlouvám.. ale nemusíš mě hned zahrabávat do země.

Link to comment
Share on other sites

Tak to mě překvapilo, ale když už tu jsou i jiné kategorie módů (Roleplay, deathmatch, capture the flag apd.) proč jich nevyužít? Navíc, bez urážky, ale pochybuji že by Pepino, jako začínající pawner dokázal dát do hromady všechny tyto prvky dohromady tak, aby si uživatelé při samotném hraní nepřekáželi a aby to bylo vyvážené a né přehnané.. Možná jsem se vyjádřil blbě, tak se omlouvám.. ale nemusíš mě hned zahrabávat do země.

Jak jsem psal, nečekej od toho nic "extra". Jako začínající pawner si myslím že ten mód dokončím tak za rok.. :d

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem psal, nečekej od toho nic "extra". Jako začínající pawner si myslím že ten mód dokončím tak za rok.. :d

Vpohodě ;) Též něco čaruju.. A jak jsem psal, bez urážky, jen jsem reagoval na příspěvek od QWERa a tobě na ujasnění si toho co, vlastně píšeš.. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...