Jump to content
  • 0

pomoc [Nahraný Čas]


DaNeX

Dotaz

Dobrý den je to stupidní otázka ale nevyznám se v tom.

 

Chtěl bych se zeptat jak si zajistit ukládaní času do registrace co všechno potřebuji.

 

Registraci mám přes y_ini 

 

 

Nahraný čas dělám tady :  http://pawno.cz/topic/34368-odehrany-cas/

 

Přesněji nedokážu pochopit co napsat do části :

                                                                      Do ukládání

                                                                       Do načítání

 

 

Vůbec netuším o co jde.

Jestli založit novou složku v Scriptfiles nahraný čas a dát k tomu cestu.

Vím tohle určitě není ono ani z malé části ale vůbec si nevím rady.

Byl bych moc rád o stručný návod a mé pochopení v příštích scriptů které budu chtít hodit do své registrace.

 

                                                                                                             Díky

 

 

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

Spraviš premennu, spraviš player timer na 1 hodinu ak chceš napr robiť nahraty čas len vo formáte napr. Nahr, čas: 8 hodín. No po connectnuti zapneš timer a do publicu timeru pripocitaš +1 k hodnote premennej hodiny teda(vždy keď uplynie timer na 1 hodinu pripočíta to ku premennej 1), do načítania iba naloadujes hodnotu premennej a do writovania zápiseš taktiež hodnotu premennej..... Dúfam že to pochopiš, skús sa s tým pohrať je to ľahké

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Někdo další s pomocí?  :oops:

 

Na serveru již mám ten celý kód (krom načítaní a uložování ) zatím se prostě nikde neukládá a ani se nedá načíst takže to jakoby ukazuje nahraný čas od spuštění serveru.

 

Jednoduše nevím co s tímhle jenom

 

Do ukládaní

Do načítání

http://pawno.cz/topi...8-odehrany-cas/


Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Nastuduj si tutorial y_ini je tam nádherne vysvetlene ako pracovať so súbormi, ukladať premenne a nacitat ich.....

Tak sa to najlepšie naučiš

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jediný normální tutorial k tomu od tvůrce ale mě se to nedaří ani přes google translator..

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=244223


//edit

Do public   OnDialogResponse
                  INI_WriteInt(File,"Hodiny",0); 
Do enum
                    pNahranycas 
Do forward
 
    INI_Int("Hodiny",PlayerInfo[playerid][pNahranycas]); 

(Nevím co jsem to vůbec udělal jestli je vůbec něco dobře ale co mě chybí nebo to je celé špatně ? )

 

Nevím jak to udělat aby se to načítálo při Connect a uložovalo při Disconnect

 

 

//edit

Vyzkoušel jsem dát tohle do Connectu ale nešel vůbec registr nic tak jsem to musel smazat.. 

Tak si myslím že jsem potrápil dost. Nevíte někdo jak to tedy udělat ? :-D

 
new INI:File = INI_Open(UserPath(playerid));
INI_SetTag(File,"data");
INI_WriteInt(File,"Hodiny",0);
INI_Close(File);
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vycucáš napsal jsem to v první zprávě úplně nahoře.

Možná jsem anti-talent v pawnu ale tohle jsem do pomoci fakt nezapoměl napsat když to je základ toho :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Když myslíš že ti to stačí napíšu ti to, ale zbytek si uděláš sám. Registraci mám přes y_ini ( dost široký pojem )

public OnPlayerDisconnect(playerid, reason)
{
    new INI:File = INI_Open(UserPath(playerid));
    INI_SetTag(File,"data");
    INI_WriteInt(File,"Hodiny",PlayerInfo[playerid][pNahranycas]);
    INI_Close(File);
    return 1;
}

forward LoadUser_data(playerid,name[],value[]);
public LoadUser_data(playerid,name[],value[])
{
    INI_Int("Hodiny",PlayerInfo[playerid][pNahranycas]);
    return 1;
}

A každopádně předpokládám že v loginu máš:

INI_ParseFile(UserPath(playerid), "LoadUser_%s", .bExtra = true, .extra = playerid);

Jinak, musíš to přidat mezi to své, jestli to máš tedy nějak tak. Musíš k tomu přidat heslo, tedy lépe přidat hodiny k heslu..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do svého modu jsem přidal tohle

new name[MAX_PLAYERS];
enum pInfo
{
    pPass,
    pCash,
    pAdmin,
    pKills,
    pDeaths,
    pNahranycas,
	name
}
public OnPlayerDisconnect(playerid, reason)
{
{
    new INI:File = INI_Open(UserPath(playerid));
    INI_SetTag(File,"data");
    INI_WriteInt(File,"Hodiny",PlayerInfo[playerid][pNahranycas]);
    INI_Close(File);
    return 1;
}

forward LoadUser_data(playerid,name[],value[]);
public LoadUser_data(playerid,name[],value[])
{
    INI_Int("Hodiny",PlayerInfo[playerid][pNahranycas]);
    return 1;
}
public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
{
switch( dialogid )
{
case DIALOG_REGISTER:
{
if (!response) return Kick(playerid);
if(response)
{
if(!strlen(inputtext)) return ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_REGISTER, DIALOG_STYLE_INPUT, ""COL_WHITE"Zaregistrujte se prosím",""COL_RED"Zadal jste nesprávné heslo.\n"COL_WHITE"Zadejte vaše heslo k novému účtu.","Registrovat","Odejít");
new INI:File = INI_Open(UserPath(playerid));
INI_SetTag(File,"data");
INI_WriteInt(File,"Password",udb_hash(inputtext));
INI_WriteInt(File,"Cash",0);
INI_WriteInt(File,"Admin",0);
INI_WriteInt(File,"Kills",0);
INI_WriteInt(File,"Deaths",0);
INI_WriteInt(File,"Hodiny",0);
INI_Close(File);

ERRORY:

 

 

C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(216) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level

C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_inline.inc(251) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_inline.inc(510) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(834) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(954) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(1027) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(1048) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(1067) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(1089) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(1121) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(1157) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(1185) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\y_ini.inc(1341) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(58) : error 021: symbol already defined: "name"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(697) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(729) : warning 225: unreachable code
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(729) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(729) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(730) : error 029: invalid expression, assumed zero


(216) - 

CreateObject(2844, -2344.63306, -82.01967, 34.30000,   0.00000, 0.00000, 0.00000);

Nechápu vůbec co to s tím má.

 

(251) -

CreateObject(946, -2336.44385, -102.13746, 36.50000,   0.00000, 0.00000, 270.00000);

(510)-

CreateObject(19366, -2306.72290, -104.99230, 40.03000,   0.00000, 90.00000, 90.00000);

Atd.. bylo by to na rok lepší by  bylo ti zaposlat můj mod a podívat se co mám špatně nebo co mě chybí.

Netuším co všechno..

 

Klidně ti pošlu celý mod v PWN jelikož tam stejně nic nemám. Skype Danepxdino


:)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Spraviš premennu, spraviš player timer na 1 hodinu ak chceš napr robiť nahraty čas len vo formáte napr. Nahr, čas: 8 hodín. No po connectnuti zapneš timer a do publicu timeru pripocitaš +1 k hodnote premennej hodiny teda(vždy keď uplynie timer na 1 hodinu pripočíta to ku premennej 1), do načítania iba naloadujes hodnotu premennej a do writovania zápiseš taktiež hodnotu premennej..... Dúfam že to pochopiš, skús sa s tým pohrať je to ľahké

To je blbost lebo ak by si hral vzdt napr iba 59 minut tak by sa ti timer resetol a mal by si vzdy odohranych 0 hodin.

C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\RP\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(216) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level
Ak si pozorne precitas celi ten error tak zistis ze okrem toho absurdneho mena ROBATKO a toho ze pouzivas 10 rokov stary windows je tam napisane aj "y_dohooks.inc" co znamena ze sa ten error vztahuje k tomu suboru.
Ak si ten error prelozis tak zistis ze lokalna premena "name" prekriva uz existujucu premenu definovanu pravdepodobne v tom subore y_dohooks.inc...
 
 
Tu premenu name tam nepotrebujes a parameter name[] v fci LoadUser_data tiez nie.
 
keby si sa radsej snazil pochopit co kazdy ten riadok robi miesto bezhlaveho kopirovania tak by si na to prisiel aj sam _-_
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

To je blbost lebo ak by si hral vzdt napr iba 59 minut tak by sa ti timer resetol a mal by si vzdy odohranych 0 hodin

To máš pravdu, tak potom savovat po minute

Každú minútu minuta++;

if minuta == 60;

tak

minuta = 0;

a

hodina++;

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 サトシ Chytni se za svoji hlavu a co největší silou se sní bouchni do zdi primitive.

 

Jak to může být ctrl+v ? Jsi ještě větší nula v pawnu než já.

 

Tvoje vysvětlení začátečníkovi v pawnu je asi jako jsem retard moje mamka mě mlátila jak jsem byl mladý tak si vybývám svoji zlost na začatečnících v pawnu.

 

Hold jsem s mozkem trochu přiblbý protože jsem celé mládí fetoval.

Hele hochu až budeš chtít radit nováčkům tak raď a nepiš takové rady aka dej si další čáru kokainu.

 

Nechci ti nějak radit do tvé kariéry pawna ale začatečníkům se pomáhá a ne vysmívá ty ztracený případe.

 

Tak poprosím o někoho normálního o vysvětlení hlavně člověka který nefetuje díky.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vysvetlil som ti to presne tak ako by ti to vysvetlil vzdelany clovek na hociakom inom programatorskom fore. To ze ty to nedokazes pochopit a uplnatnit na svoj kod tak to nie je moj problem.

To ze si fetoval ma vobec nezaujima, je to jasne uz s tvojho 2 ciferneho IQ. Ak programovanie mentalne nezvladas tak to nerob. Hold niekdo musi byt aj obsluha v mekaci.

No nula v pawnu rozhodne nejsem a skopirovane to evidentne je. Ty nemas ani len sajnu co kazdy s tych riadkov kodu roby, ty to iba hodis niekam do modu a cakas ze to bude fungovat.

 

Az ty budes potrebovat pomoct tak si najprv precitaj zaklady ohladom programovania v pawne niekde na wiki... http://wiki.sa-mp.com/wiki/Scripting_Basics

 

Ak by si takyto post zalozil na americkom fore osdev.org tak by ti odpisali nasledovne "Please stop posting non-informative and non-specific questions. Respect others' time. Debug your stuff first, don't throw it at people."

"prestan postovat neinformativne a nespecificke otazky. respektuj cas druhych. najprv si kod od debuguj. nehadz svoje problemy na druhych."

 

Ty si tu registrovany tak mesiac, si novacik. Tak sa laskavo uvedom. A srandu si s teba robim preto lebo nadavas ostatnym clenom fora a pritom sam si ten najblbsi...

 

 

A moje vysvetlenie je v poriadku akurat ze ty nevies co znamena slovo premena alebo parameter.....

toto je premena name a tu tam nepotrebujes lebo neni nikde inde v tom kode co si postol pouzita...

new name[MAX_PLAYERS];

Tu mas parameter name[] ktory tak tiez neni v tej fci (funkci, to je ten "public") tak tiez pouzity.

forward LoadUser_data(playerid,name[],value[]);
public LoadUser_data(playerid,name[],value[])

Tak ze ho mozes zmazat.
A kludne mozes zmazat aj ten parameter value, ani ten nei pouzity.

forward LoadUser_data(playerid);
public LoadUser_data(playerid)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nevím co si tu napsal ale to v pawnu mám od samého začátku vůbec nevíš pomáhat.

 

Pokuď jsis všiml nejsme na žádné střední ani základní škole kde se šikanují nováčci fóra.

 

Tvoje vyjadření typu: A srandu si s teba robim preto lebo nadavas ostatnym clenom fora

 

Je ten důvod že nikomu jsem nezačal nikdy nadávat pokuď si všimneš pokaždé na mě zaútočily první typem jsi totalní lusser a neumíš to.

 

Měli by jste mě obdivovat že se snažím udělat něco vlastního a nedávám si na mod RZ do kterýho si dám vip a žebrám po lidech peníze jak 90%cz/sk komunity.

 

 

Ten tvůj odkaz mám v 

forward Cas();
forward LoadUser_data(playerid);
public LoadUser_data(playerid)

{
    INI_Int("Password",PlayerInfo[playerid][pPass]);
    INI_Int("Cash",PlayerInfo[playerid][pCash]);
    INI_Int("Admin",PlayerInfo[playerid][pAdmin]);
    INI_Int("Kills",PlayerInfo[playerid][pKills]);
    INI_Int("Deaths",PlayerInfo[playerid][pDeaths]);
    INI_ParseFile(UserPath(playerid), "LoadUser_%s", .bExtra = true, .extra = playerid);
    return 1;
}

Mám v tom už takový zmatek že nevím co je co absolutně protože jsem přece ta opice v pawnování a jediné co dokáži je házet vlastní výtrus po druhém

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hele prosím tě, tady se cení jestli děláš kód sám nebo ho skopíruješ a pak v něm neumíš ani pokračovat, jako většina lidí.

 

Obzvlášť máš tam registračku už danou, máš v ní hodnoty které se ukládají, tak to sakra neumíš ani skopírovat podle Deaths npř?.. 

 

Existuje v pawnu CTRL+F ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A ide ti to alebo nie?....

 

Tak ako ja ti dam iba radu, mod ti rozhodne opravovat nebudem, to si musis opravit sam...

 

Pokuď jsis všiml nejsme na žádné střední ani základní škole kde se hodnoti snaha.

V zivote ta nikdo nebude platit za to ze sa snazis nieco spravit ale za to ze nieco spravis :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak můžu okopirovat kód celé sem to napsal sám ty vole.

Nikde to ani není je to návod na jinou registraci než mám já vy mentálové stačí mět oči.

enum pInfo
{
    pPass,
    pCash,
    pAdmin,
    pKills,
    pDeaths,
    pNahranycas,
	name
}
forward Cas();
forward LoadUser_data(playerid);
public LoadUser_data(playerid)

{
    INI_Int("Password",PlayerInfo[playerid][pPass]);
    INI_Int("Cash",PlayerInfo[playerid][pCash]);
    INI_Int("Admin",PlayerInfo[playerid][pAdmin]);
    INI_Int("Kills",PlayerInfo[playerid][pKills]);
    INI_Int("Deaths",PlayerInfo[playerid][pDeaths]);
    INI_Int("Hodiny",PlayerInfo[playerid][pNahranycas]);
    INI_ParseFile(UserPath(playerid), "LoadUser_%s", .bExtra = true, .extra = playerid);
    return 1;
}

 

C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(696) : warning 219: local variable "name" shadows a variable at a preceding level

C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(697) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(697) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(696) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "name"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(728) : warning 225: unreachable code
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(728) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(728) : error 028: invalid subscript (not an array or too many subscripts): "name"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(729) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(729) : error 028: invalid subscript (not an array or too many subscripts): "name"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(731) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(731) : error 017: undefined symbol "value"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(737) : warning 225: unreachable code
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1066) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1066) : error 017: undefined symbol "value"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1067) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1067) : error 017: undefined symbol "value"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1068) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1068) : error 017: undefined symbol "value"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1069) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1069) : error 017: undefined symbol "value"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1070) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1070) : error 017: undefined symbol "value"
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1071) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Documents and Settings\ROB@TKO\Plocha\sfrp.pwn(1071) : error 017: undefined symbol "value"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase
 
 
20 Errors.


Nesnažte se pomáhat když sami to neumíte opravit.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak můžu okopirovat kód celé sem to napsal sám ty vole.

Nikde to ani není je to návod na jinou registraci než mám já vy mentálové stačí mět oči.

enum pInfo
{
    pPass,
    pCash,
    pAdmin,
    pKills,
    pDeaths,
    pNahranycas,
	name
}
forward Cas();
forward LoadUser_data(playerid);
public LoadUser_data(playerid)

{
    INI_Int("Password",PlayerInfo[playerid][pPass]);
    INI_Int("Cash",PlayerInfo[playerid][pCash]);
    INI_Int("Admin",PlayerInfo[playerid][pAdmin]);
    INI_Int("Kills",PlayerInfo[playerid][pKills]);
    INI_Int("Deaths",PlayerInfo[playerid][pDeaths]);
    INI_Int("Hodiny",PlayerInfo[playerid][pNahranycas]);
    INI_ParseFile(UserPath(playerid), "LoadUser_%s", .bExtra = true, .extra = playerid);
    return 1;
}

 

 

Třeba tady, že ? http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=273088

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nesnažte se pomáhat když sami to neumíte opravit.

 

Si robis prdel nie? Programujem 8 rokov, v 13tich jazykoch, low level veci a hovoris mi ze ja to nedokazem opravit? xDDD Chlapce, nebud najivny, keby ze chcem tak ti doma na zachode na toaletak napisem kod na kompiler pawna v 8 bitovom assemblery pre kalkulacky ktory by bezal pod mojim OS....

My ti to neopravujeme, opravujes si to sam, my ti akurad radime kde hladat chyby a ako ich pripadne vyriesit. Ale ty tu mas syntakticke chyby ktore ked si nedokazes opravit sam tak ako potom chces nieco sam naprogramovat? kompilator ti povie co mas spatne a na ktorom riadku... Co viec by si chcel?

 

Si predstav ze by si mal 1000 riadkov dlhy kod na EXT2 driver ktory by ti siel skompilovat ale nefungoval by, co by si potom robil? Tieto tvoje "problemy" by som chcel mat :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Já s vás skapu ... máš pravdu no nejsme na žádné škole ale ty jsi myslíš že tady můžeš po kom chceš nadávat no tak to tě upozorním hned co to uvidí QWER tak už asi to to celé fórum nikdy neuvidíš užívej si dokud můžeš xDDDD

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Čas od času není zlé si sem skočit, jak se tu opět u každého příspěvku rozroste flame nic jiného, děcko, které vytvoří topic, začne nadávat ostatním a říkat(jako vždy), já nekopíruji! A samozřejmě ostatní ať už jsou jakkoli chytří se neudrží od reakce, obdivuji ty z vás, kteří se ještě snaží pomáhat, ale je to zcela zbytečné, dnešní generace dětí, které zakládají tyto topici si zahraje na RZE/WTLS a řekne si, to chci taky, tak v tom lepším případě žačne "dělat" na svém módu, ano ctrl - c  -v, a jak narazí na něco, co už nejde skopírovat, konec..

 

Co jsem chtěl tímto nesmyslem říct, jak můžete stále radit dětem, kteří vam ve výsledku leda tak nadávají, říkám to už pár let, toto fórum je leda tak na zrušení.. nebo min. tahle sekce.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Errory vyřešené ale furt to nefunguje.

 

Začnu od začátku postupně jak to mám.

 

ENUM:

enum pInfo
{
    pPass,
    pCash,
    pAdmin,
    pKills,
    pDeaths,
    pHodiny,
    pSekundy,
    pMinuty
}

Disconnect:

public OnPlayerDisconnect(playerid, reason)
{
	 //bot
			    
    if(IsPlayerNPC(playerid)) return 1;
    
    //registrace
    
    new INI:File = INI_Open(UserPath(playerid));
    INI_SetTag(File,"data");
    INI_WriteInt(File,"Cash",GetPlayerMoney(playerid));
    INI_WriteInt(File,"Admin",PlayerInfo[playerid][pAdmin]);
    INI_WriteInt(File,"Kills",PlayerInfo[playerid][pKills]);
    INI_WriteInt(File,"Deaths",PlayerInfo[playerid][pDeaths]);
    INI_WriteInt(File,"Hodiny",PlayerInfo[playerid][pHodiny]);
    INI_WriteInt(File,"Sekundy",PlayerInfo[playerid][pSekundy]);
    INI_WriteInt(File,"Minuty",PlayerInfo[playerid][pMinuty]);
    INI_Close(File);
    
	return 1;
}

DIALOG RESPONSE:

public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
{
switch( dialogid )
{
case DIALOG_REGISTER:
{
if (!response) return Kick(playerid);
if(response)
{
if(!strlen(inputtext)) return ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_REGISTER, DIALOG_STYLE_INPUT, ""COL_WHITE"Zaregistrujte se prosím",""COL_RED"Zadal jste nesprávné heslo.\n"COL_WHITE"Zadejte vaše heslo k novému účtu.","Registrovat","Odejít");

new INI:File = INI_Open(UserPath(playerid));
INI_SetTag(File,"data");
INI_WriteInt(File,"Password",udb_hash(inputtext));
INI_WriteInt(File,"Cash",0);
INI_WriteInt(File,"Admin",0);
INI_WriteInt(File,"Kills",0);
INI_WriteInt(File,"Deaths",0);
INI_WriteInt(File,"Hodiny",0);
INI_WriteInt(File,"Sekundy",0);
INI_WriteInt(File,"Minuty",0);
INI_Close(File);

Forward

forward LoadUser_data(playerid,name[],value[]);
public LoadUser_data(playerid,name[],value[])
{
    INI_Int("Password",PlayerInfo[playerid][pPass]);
    INI_Int("Cash",PlayerInfo[playerid][pCash]);
    INI_Int("Admin",PlayerInfo[playerid][pAdmin]);
    INI_Int("Kills",PlayerInfo[playerid][pKills]);
    INI_Int("Deaths",PlayerInfo[playerid][pDeaths]);
    INI_Int("Hodiny",PlayerInfo[playerid][pHodiny]);
    INI_Int("Sekundy",PlayerInfo[playerid][pSekundy]);
    INI_Int("Minuty",PlayerInfo[playerid][pMinuty]);
    return 1;
}

Bez erroru ale stejně mě to nefunguje.

Nevím si rady ale cítím že jsem blízko.

Co mě tam chybí ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

V SC je 

 
[data]
Password = hash..
Cash = 57500
Admin = 0
Kills = 2
Deaths = 14
Hodiny = 0
Sekundy = 0
Minuty = 0

Jsou tam nuly takže to vlastně neukládá vůbec no.

(I když to přepíšu třeba Hodiny na 355 a přihlásím se do hry furt tam je čas od kdy se spustil server)

 

Když tak si mě přidej na skype: Danepxdino

Já ti pošlu celý svůj mod protože ta chyba může být malá a kdekoliv.

 

 

Nebo se na to podíváš jenom a napíšeš mě to sem co je tam za přiblížnou chybu.

Musím to pochopit a přiučit se a ty jediný to takhle dokážeš.

Hlavně nechci to že mě to jenom opravíš a já nebudu vědět v čem jsem měl chybu.

Protože do y_ini budu dávat vlastně ještě plno věcí.

 

 

//

 

Kdo by mě chtěl také pomoct tak si mě přidejte i někdo jiný na skype. Můžete se také na to podívat.

 

 


ps: První kdo pomůže dostane přístup k zaplacenému serveru na 3 měsíce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...