Jump to content
  • 0

pomoc Pomoc


Stellet

Dotaz

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Použiješ funkciu CreateObject(). Najlepšie by bolo, keby si použil editor máp, ktorý stiahneš na SA-MP fóre.

 

Na tejto stránke máš celý kód, ktorý môžeš použiť ako vzor:

http://wiki.sa-mp.com/wiki/MoveObject

Dobře skusím to počkej

Myslíš toto ? 

new obj; // Somewhere at the top of your script

 

public OnGameModeInit()

{

obj = CreateObject(980, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0);

return 1;

}

 

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])

{

if(strcmp(cmdtext, "/moveobject", true) == 0)

{

new string[50];

new movetime = MoveObject(obj, 0, 0, 10, 2.00);

format(string, sizeof(string), "Object will finish moving in %d milliseconds", movetime);

SendClientMessage(playerid, 0xFF000000, string);

return 1;

}

return 0;

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Prosím jak to mám udělat udělejte mi prosím nějáký kód jak by to mělo vypadat a jak vytvořím object jako bránu atd. map editor mi nejde!! něco s grafikou

 

Takhle se pawno nikdy nenaučíš,když budou vše za tebe dělat ostatní... Zkoušej sám,když se ti to nepovede nevadí. Dáš sem kod s chybou a my ti pomůžeme ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Takhle se pawno nikdy nenaučíš,když budou vše za tebe dělat ostatní... Zkoušej sám,když se ti to nepovede nevadí. Dáš sem kod s chybou a my ti pomůžeme ;)

ale jak vytvoím třeba závoru :(

Takhle se pawno nikdy nenaučíš,když budou vše za tebe dělat ostatní... Zkoušej sám,když se ti to nepovede nevadí. Dáš sem kod s chybou a my ti pomůžeme ;)

ale jak vytvoím třeba závoru :(

Takhle se pawno nikdy nenaučíš,když budou vše za tebe dělat ostatní... Zkoušej sám,když se ti to nepovede nevadí. Dáš sem kod s chybou a my ti pomůžeme ;)

ale jak vytvoím třeba závoru :(

sorry měl jsem lag :d

Tedy ?

Pomuze mi nekdo s tim mta map creator?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nepoznáš Google alebo Youtube? Načo máš hlavu? Aby ti nenapršalo do krku? A prestaň otravovať ostatných za to, že si lenivý.

Ty chytráku na youtube jsem hledal a nenašel tak mi pošly odkaz když jsi tak chytrý

Link to comment
Share on other sites

  • 0

V MTA namapuješ pouze objekty. Tam se ti hýbat nebude. Objekty vyexportuješ z MTA např. pomocí ( http://gtamap.delux-host.com/converter/ )

Pak si tu branu vložíš pod OnGameModeInit jako v tom kodu co si sem dal. Nejjednodušeji otevřeš bránu tak, že ji vysuneš dolu nebo nahoru a to pouze upravou Z souřadnice!

 

MoveObject(obj, X, Y, ZRYCHLOST); // to Z vemeš z vytvořeného objektu a např odečteš 10 a X,Y jen zkopiruješ

 

new obj; // Somewhere at the top of your script
 
public OnGameModeInit()
{
obj = CreateObject(9800.00.00.00.00.00.0);
return 1;
}
 
public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
if(strcmp(cmdtext, "/moveobject", true) == 0)
{
new string[50];
MoveObject(obj, 00102.00);
return 1;
}
return 0;

Link to comment
Share on other sites

  • 0

V MTA namapuješ pouze objekty. Tam se ti hýbat nebude. Objekty vyexportuješ z MTA např. pomocí ( http://gtamap.delux-host.com/converter/ )

Pak si tu branu vložíš pod OnGameModeInit jako v tom kodu co si sem dal. Nejjednodušeji otevřeš bránu tak, že ji vysuneš dolu nebo nahoru a to pouze upravou Z souřadnice!

 

MoveObject(obj, X, Y, ZRYCHLOST); // to Z vemeš z vytvořeného objektu a např odečteš 10 a X,Y jen zkopiruješ

 

new obj; // Somewhere at the top of your script

 

public OnGameModeInit()

{

obj = CreateObject(9800.00.00.00.00.00.0);

return 1;

}

 

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])

{

if(strcmp(cmdtext, "/moveobject", true) == 0)

{

new string[50];

MoveObject(obj, 00102.00);

return 1;

}

return 0;

Ahoj děkuji za odpověd ale prosím máš skype ? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nepoznáš Google alebo Youtube? Načo máš hlavu? Aby ti nenapršalo do krku? A prestaň otravovať ostatných za to, že si lenivý.

 

Hele, on ti poradil správně... Použij GOOGLE/YouTube,ale jak jsem psal - pokud bude KODY dělat neustále někdo za tebe nemá to smysl... Pokud to nebudeš dělat sám PAWNO SE NIKDY NENAUČÍŠ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...