Jump to content

pomoc [HELP] Render Sony Vegas Pro 11.


BUGU

Recommended Posts

Zdravim,potřeboval bych radu,jak si nejlépe vyrenderovat video v SVP11,aby mělo kvalitu. Nastavení postup atd...Ve FRAPSu natáčím na 60 FPS což  podle mě stačí až až.

Nějaká rada?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A nevíte kde si nastavit bps bit rate abych měl video na youtube v lepší kvalitě,neměl ho kostičkovaný?

Se Sony Vegas nemám moc dobré zkušenosti. Je celkem nepřehledný + není tak kvalitní jako ostatní programy.

Pokud by jsi chtěl něco opravdu dobrého co je přehledné a videa upravované v tomto editoru stojí opravdu za to. Doporučuji Ti si stáhnout prográmek -

Camtasia Studio 8 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Se Sony Vegas nemám moc dobré zkušenosti. Je celkem nepřehledný + není tak kvalitní jako ostatní programy.

Pokud by jsi chtěl něco opravdu dobrého co je přehledné a videa upravované v tomto editoru stojí opravdu za to. Doporučuji Ti si stáhnout prográmek -

Camtasia Studio 8 ;)

 

Sony vegas je na oveľa vyššej úrovni ako camtasia... To že s ním nevieš ty robiť ešte neznamená že videá niesu kvalitne a nestoja za to

Link to comment
Share on other sites

Sony vegas je na oveľa vyššej úrovni ako camtasia... To že s ním nevieš ty robiť ešte neznamená že videá niesu kvalitne a nestoja za to

Ehm, neřekl jsem zde,že sním neumím dělat ;) To je 1. a za 2. - zeptej se odborníků co je lepší.... Sami Ti řeknou,že Camtasia ;) Pokud nevěříš,nevěř.. Hádat se zde s tebou nebudu

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Ehm, neřekl jsem zde,že sním neumím dělat ;) To je 1. a za 2. - zeptej se odborníků co je lepší.... Sami Ti řeknou,že Camtasia ;) Pokud nevěříš,nevěř.. Hádat se zde s tebou nebudu

 

tak to je tvrdenie proti tvrdeniu... Sony vegas je na vyššej úrovni ... Čo sa týka efektov, kvality sony vegas je lepšie len je cenovo drahšie...... Camtasia má výhodu vo vlastnom recordery.... Takže zhrnul by som to tak že na editovanie videa pre POKROČILÝCH je sony vegas lepšie a ak chceš jednoduché nenáročné natacanie+edit tak camtasia... Osobne používam camtasiu recorder + sony vegas(edit)

Link to comment
Share on other sites

tak to je tvrdenie proti tvrdeniu... Sony vegas je na vyššej úrovni ... Čo sa týka efektov, kvality sony vegas je lepšie len je cenovo drahšie...... Camtasia má výhodu vo vlastnom recordery.... Takže zhrnul by som to tak že na editovanie videa pre POKROČILÝCH je sony vegas lepšie a ak chceš jednoduché nenáročné natacanie+edit tak camtasia... Osobne používam camtasiu recorder + sony vegas(edit)

Báječně jsi to shrnul ... :) Naprosto s tebou souhlasím... ;)

Link to comment
Share on other sites

A zajímá někoho na co jsem se ptal já?Chci to všechno dělat v sony vegas pro 11.Můžu renderovat ve formátu wmv a m2t to ostatní je na grafickou kartu a na to stavěný počítač nemám....tak kde nastavim bps?a na kolik tak abych to na youtube měl v kvalitě?.

Link to comment
Share on other sites

Ano, a proto píšu přesně sem,na youtube jsou jen návody jak renderovat,ale nikde tam nenajdu jak renderovat,abych měl video na YouTube co nejplynulejší a nejkvalitnější v případě že ve FRAPSU natáčim na 60 fps což také nikde nenajdu,možná v EN jazyce.

 

Potřebuju vědět kde si mám ve wmv formátu v sony vegas nastavit pixel format,bps  a co dál,abych měl video plynulé a neměl v něm tzv "duchy" tím myslím takové ty pruhy,které se vytvářejí když je něco v tom videu v pohybu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...