Jump to content

Recommended Posts

 

 

ČosiJak, ty taky jak koukám musíš okomentovat každou píčovinu. Snad nejsou slepý, hluchý a bůh ví co ještě a opraví si to. Víš kdybys dělal pawno místo komentování příspěvku tady pochopil bys že je to podle zkušeností a ne vždy je oprava něčeho záležitost pár minut. A když to neumí mají právo si podat žádost o pomoc. Tím ti chci říci nekomanduj je tu a zalez do pawna nebo si komentuj sekce které se pawnem nezabývají spamere.


Dakujem... :)

Ako pisal lafre hore vyssie, tak vidite, ze sa vyskitol problem. Je mi to luto, nepodarilo sa mi to dnes spojazdnit. Kedze som asi spravil chybu a cas uverenenia som pridal ked som vsetko este nemal spravene. Tak musim spravit kompromis. Mod spustim uz zajtra rano, no je mibto lito ale bez infikacie a tomubteam balancru.

Je pravda, ze niesme profesionali na pawn. Snazime sa a pracujeme na tom takmer cely nas volny cas. Tak dufam, ze nam to odpustite. :)
P.s. prepacte, za nejake tie chyby v texte, ponahlam sa a pisem z mobilu...

 

 

 

31.133.13.37:7841  

Bez infikácie...

Link to comment
Share on other sites

Tak byl jsem se podívat na serveru no teda čekal jsem mnohem víc.... nic moc zklamání..

zatim mod je na takej urovne aby bol hratelný..............už ale pracujem na vylepšený modu ako special abylitys,shop system a podobných veciach kedže ryox mal problem z pc bola praca s modom odložená sice mam najnovšiu verziu asi ja ale ta je ve fazy early acess :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...