Jump to content

Zrychlenie alebo spomalovanie pc ..


RIP

Recommended Posts

Hi.

 

Nainstaloval som program na zrychlenie pc, to uz je ale 6.x stale mi nejde do hlavy ze ci mi to neakym stylom urychluje pc alebo spomaluje teraz ho mam a ide este pomalsie zasekavaju sa mi stranky, niekedy sa mi ich nechce ani nacitat a proste blbne mi cely pc .. Takze na taketo programy sracky ktore stahujete ze vam to zrychli pc a podobne kraviny je fake pretoze to este viac zatazi cpu. Pre sa chcem opytat ci ma niekto tiez skusenosti neake stymto ulahčovákom.. Virusi a podobne prkotiny tam nemam kedze kazdy den cistim odnich cely system.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

"zrýchlenie PC programom" to je akože "eset je najlepší antivirak" .. Aj ja mám skúsenosti s tými zrychlovacmi ale nikdy nič nezrychlili ba to všetko ešte viac spomalily.

Link to comment
Share on other sites

"zrýchlenie PC programom" to je akože "eset je najlepší antivirak" .. Aj ja mám skúsenosti s tými zrychlovacmi ale nikdy nič nezrychlili ba to všetko ešte viac spomalily.

 

A čo ti najviac zaťažuje pc .. ? 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

A čo ti najviac zaťažuje pc .. ?

 

Čo sa týka RAM tak asi z normálnych vecí čo mám zapnutych(nerátam hry) asi skype a firefox... Potom ešte aktivirak ale len trochu

Link to comment
Share on other sites

Čo sa týka RAM tak asi z normálnych vecí čo mám zapnutych(nerátam hry) asi skype a firefox... Potom ešte aktivirak ale len trochu

 

Nevieš čím by mohlo byť dlhodobé a zalagovanie načítania stránok .. ? 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Nevieš čím by mohlo byť dlhodobé a zalagovanie načítania stránok .. ?

 

záleží od toho čo máš všetko spustené, či nemáš vírus, aký prehliadac máš.....

Link to comment
Share on other sites

Inak ludia vám ide kinotip stránka, mne nie ani jeden film mi nejde spustiť ja som stiahol ten program a musel som chytiť asi aj riadny vir ktory som nenašiel a všade mi píše že download pritom tá stránka kde su tie filmy je zadarmo, prečo by som si mal stiahnuť každý film čo si chcem pozrieť na free webe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...