Jump to content
  • 0

pomoc Odstranit Budovu


Malklar

Dotaz

Ahoj

Nevíte jak se dá odstranit Budova? 

Potřebuji odstranit Budovu a nahradit jí něčím jiným.

 

Vím že se to dělá v programu MTA San Andreas 1.3  Odstranit Budovu dokážu a nahradit jí něčím jiným,, ale nevím jak to pak dát do Pawna. 

 Je na to program convert FFS, v tomto programu dokážu convertovat, ale nevím jak udělat to abych smazal tu budovu.

 

Dík za rady 

 

Link to comment
Share on other sites

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

babecka Koukal jsem se, ale moc to nechápu, pokud chi aby zmizela budova tak co tam mám napsat a jak zjistím její souřadnice RemoveBuildingForPlayer(playerid, 615, 0.0, 0.0, 0.0, 200.0);  


Když chci odebrat Budovo nebo něco tak stačí přepsat toto ID 615 na jine?

                                        RemoveBuildingForPlayer(playerid, 6150.00.00.0200.0);  

sem to dával do Pawna ale budova tam stále je :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dík, ale když spustím ten program tak je mapa jen modrá , není tam žádná budova nic. Přetáhl jsem ty složky do GTA, tak nevím no :(


Poradí někdo? 


Dík za rady

Program jede jak má, musel jsem jen stáhnout jinou verzi.

 

Odstraním budovu vše v phoho jen nevím jak to dát do pawna, prostě nevím jak ten kod získat.

 

Neporadí někdo?  

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Odstraním budovu vše v phoho jen nevím jak to dát do pawna, prostě nevím jak ten kod získat.

 

Neporadí někdo?  

 

Musíš tam mít showcode nebo něco takového ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jo? :(    ja to už dělám tak dlouho, ja smažu objekt dam showcode a neukáže se tam nic :( ach jo


Mě se tam ukáže kód pouze když na ten objekt  kliknu CreateObject(9070, 2111.32, 1501.12, 22.15,   0.00, 0.00, 0.00);  

Když ho smažu tak se kód neukáže 


Prosím o rady 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
public OnPlayerConnect(playerid)

RemoveBuildingForPlayer(playerid, 11360, -2038.8672, 170.3203, 29.9375, 0.25);

 

Žádný errory nic všechno v pořádku ale objekt při připojení do hry furt je .. jsem zvědavý co mám blbě že mě to nejde? 12 hodin u jedných vrat to je bída

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OnPlayerSpawnu to jde ale furt přes ty dveře projít nejde. Mám to tušení že ta garáž v Doherty nejde podle sebe upravit tak to kašlu už na to po 18 hodin

zkoušení nemám nervy. I tak díky

Link to comment
Share on other sites

  • 0

vyskusal som to, dvere sa odstranili ale do garaze som sa nedostal, je to neviditelna stena.

 

//edit: este nieco skusim, mozno to pojde potom tu dam vediet.

 

//edit: tak zistil som ze ta neviditelna stena je sucast objektu celej garaze, takze ju neni mozne odstranit.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mě napadlo smazat celou budovu ze vším ( Jde jedině i se zemí a to mě odradilo)

Druhé odrazení přišlo když jsem se dostal dovnitř je tam kamera (taková ta když jste např.v PNS nebo v garáží)

Že podívát se před sebe jedině zaměřením zbraně (RMB) 

To už nevím jestli jde tahle anomálie vymazat jsem naprostý nováček tak mě to odrazuje ve všech směrech

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hmm ja som tu garaz odstranil a potom som isiel na to miesto kde bol interier tej garaze, a kamera tam bola normalna(nie ako PNS)

 

skusil som aj ten objekt garaze vytvorit niekde inde, a ist dnu do toho vytvoreneho objektu a kamera tam bola tiez normalna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...